Zwiększenie intensywności marihuany

Marijuana, Medical, Cannabis Sativa, Cannabis Indica,

7 sposobów na zwiększenie intensywności marihuany.

Cannabis może być mocno psychoaktywne, ale czasami efekt ten może nie być tak mocny, jakbyśmy sobie tego życzyli. Dzisiaj mamy dla was 7 sposobów na zapewnienie, że się nie rozczarujecie.

Przygotowałeś wszystko tak dobrze. Masz swoją ulubioną marihuanę, przekąski, wodę. Ubrałeś swoje najbardziej komfortowe dresy, przygotowałeś muzykę, film, czy Netflix… ale po kilku buchach wcale nie odczuwasz uczucia, na które tak mocno liczyłeś. Czekasz… bo może po prostu jesteś zbyt niecierpliwy. Niestety nie. Efekty są o wiele bardziej łagodne niż na to liczyłeś. Ogarnia cię frustracja, co robić?

Jak dla nas najważniejsza jest profilaktyka, zatem zapraszamy do czytania!

1. Wybieraj to co zamierzasz palić mądrze.

Mamy nadzieję, że masz naprawdę dobre źródło, z którego kupujesz marihuanę. Znalezienie odpowiedniego miejsca jest oczywiście łatwiejsze, jeśli w miejscu w którym mieszkasz marihuana jest legalna, ponieważ możesz kupić ją w certyfikowanej aptece. Jednak jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie twój wybór jest ograniczony, wciąż możesz trochę zdziałać – upewnij się, że kupujesz odmianę, która oferuje oczekiwaną przez ciebie moc.

Nazwa odmiany wystarczy, abyś mógł sprawdzić ją potem w internecie – na naszej stronie posiadamy wiele recenzji, przejrzyj je.

Oczywiście efekty danej odmiany mogą się nieco różnić, w zależności od tego, kto hodował tę odmianę oraz skąd brał nasiona. Najlepszą metodą jest eksperymentowanie i nie ograniczanie się do jednego źródła.

2. Odpowiednie przechowywanie.

Kiedy zabierasz kupioną marihuanę do domu, gdzie ją zazwyczaj przechowujesz? Plastikowy pojemnik oraz worki, w których znajduje się zakupiona marihuana to słaby sposób na jej przechowywanie. Metody te niestety mogą zepsuć moc marihuany. Plastik może przewodzić ładunki elektryczne, które niszczą bogate w THC trichomy.

My polecamy przechowywać marihuanę w słoikach – szklanych lub stalowych.

Na rynku istnieją specjalne słoiki z wbudowanymi regulatorami wilgotności. Jeśli nie masz do nich dostępu, polecamy umieszczenie na 2, 3 godziny w słoiku skórki z pomarańczy, cytryny, albo limonki. Taki sposób sprawia, że marihuana nie wysycha, nie kruszy się, i zachowuje swoją oryginalną moc. Oprócz tego zaleca się także trzymanie słoików z marihuaną w ciemnych, chłodnych miejscach.

3. Zmiana rutyny.

Może masz dobrą marihuanę i dobrze o nią dbasz, więc gdzie leży problem? Z definicji przyjmowanie wszystkiego w nadmiarze nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli palisz zbyt dużo marihuany, twoje ciało dostosowuje się do posiadania większej ilości kannabinoidów w swoim systemie i twoja tolerancja wzrasta.

Zastanów się, jak możesz zmienić swoją rutynę. Czy masz w zwyczaju palić marihuanę rano? Spróbuj się powstrzymać i zapalić ją wieczorem. Obserwuj kiedy palisz i postaraj się nieco zmienić ten harmonogram.

4. Zmiana metody.

Inną rzeczą, którą możesz zmienić jest metoda jaką osiągasz haj. Wiele ludzi lubi palić, ale w przypadku zastosowania innych metod często odczuwa inne efekty. Spróbuj wapowania lub palenia z bongo. Oczywiście zmiana metody często wiąże się z tym, że musimy się nauczyć jak robić to poprawnie, ale daj sobie szansę. Przypomnij sobie jak to było na początku z paleniem.

Oprócz powyższego, możesz całkowicie zrezygnować z angażowania płuc eksperymentując z żywnością THC. Produkty spożywcze z cannabis możesz znaleźć online lub wykonać je samemu w domu. Na naszej stronie posiadamy wiele ciekawych przepisów, które mogą cię zainteresować.

5. Wybieraj odpowiednie produkty spożywcze.

Istnieje wiele przyjemnych dodatków, które mogą zwiększać siłę marihuany. Prosta filiżanka czarnej lub zielonej herbaty zawiera katechinę, przeciwutleniacz, który wiąże się z receptorami CB1 znajdującymi się w mózgu. Katechina sprawia, że kannabinoidy działają o wiele skuteczniej.

Podobny efekt oferuje ciemna czekolada – taka, która zawiera 72 procent kakao lub więcej. Działa nie tylko jako przeciwutleniacz, ale także spowalnia rozpad anandamidu, co z kolei sprawia, że efektów doświadczamy o wiele dłużej.

Pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 także skutecznie syntetyzują endokannabinoidy . Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na produkty zawierające terpeny, takie jak wzmacniający THC mircen lub pinen. Pinen znajduje się w szałwii, tymianku i innych ziołach, natomiast mircen w mango, brokułach i orzechach.

6. Ćwiczenia.

Ogólnie powinieneś przyjrzeć się swoim nawykom. Dobra i zdrowa dieta wzmacnia jakość haju. Tkanka tłuszczowa jest miejscem, w którym wchłania i przechowuje się THC. Czasami nadmierna ilość tkanki tłuszczowej może sprawiać, że THC uwalnia się zbyt wolno. W takich przypadkach oczywiście zaleca się dobrą, zdrową dietę i odpowiednie ćwiczenia.

7. Przerwa.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i dalej nic, bardzo nam przykro, ale może czas się nad tym zastanowić. Powinieneś się zastanowić, po co tak naprawdę jest ci haj. Marihuana może poprawiać nasze życie na wiele różnych sposobów, ale nie rozwiąże głęboko zakorzenionych problemów emocjonalnych. Bądź wobec siebie uczciwy.

Nie ma nic złego w chwilowej przerwie od marihuany. Sprawdź to na sobie – może to być miesiąc a nawet kilka. Im dłużej powstrzymasz się od marihuany, tym mocniejszy będzie twój kolejny haj. Szacuje się, że potrzeba około miesiąca, aby kannabinoidy całkowicie opuściły nasz organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.