nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Medyczna marihuana i jej działanie

Medyczna marihuana i jej działanie, GrubyLoL.com

Marihuana, w przeciwieństwie do większości współczesnych leków zawiera szeroką gamę związków chemicznych. Naukowcy zidentyfikowali ponad 60 unikalnych cząsteczek w konopiach indyjskich zwanych kannabinoidami, które zawierają THC i CBD. Wiele innych związków niż kannabinoidy są wytwarzane przez rośliny, które również mają działanie regulacyjne.

Na przykład, terpeny, cząsteczki odpowiedzialne za zapach marihuany, wykazano, że blokują receptory kannabinoidowe w kilku miejscach w mózgu podczas promowania wiązania z innymi kannabinoidami. W rezultacie, uważa się, że terpeny wpływają na wiele aspektów mózgowych w THC i CBD, oferując różne własne korzyści terapeutyczne.

W rzeczywistości, podczas gdy THC zbiera największą uwagę, badania sugerują, że wiele związków znajdujących się w marihuanie współpracuje w celu tworzenia synergii efektów.

Marihuana występuje w tysiącach różnych wariacji, lub odmian. Różne szczepy marihuany mają bardzo różne profile chemiczne, które powodują różne doświadczenia u tej samej osoby.

To wyjaśnia, dlaczego czasami marihuana może sprawiać, że człowiek czuje spokój, a innym razem może sprawić, że ta sama osoba doświadczy niepokoju lub paranoi.

Składniki chemiczne marihuany obejmują, ale nie są do nich ograniczone, terpeny, ketony, estry, laktony, alkohole, kwasy tłuszczowe, steroidy. Skutki tych wszystkich chemikaliów pracujących razem i wzajemnie się regulujących znacznie różni się od skutków pracy pojedynczego składnika.

Innymi słowy, marihuana składa się z tysięcy różnych substancji chemicznych, które współpracują ze sobą w celu wytworzenia pewnego ogólnego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.