nasiona marihuany, konopi

Izrael znosi zakaz stosowania marihuany dla dzieci z epilepsją

medyczne-zastosowanie-syntetycznej-marihuany-marihuana-z-nasiona0nasiona-thc

Ministerstwo Zdrowia w Izraelu orzekło w środę, że udostępni medyczną marihuanę dla dzieci z ciężką padaczką, znosząc wcześniejszy zakaz, który spotkał się z protestem.

Decyzja została podjęta po tym, jak 15 rodzin chorych dzieci zwróciło się do ministerstwa i zagroziło, że przeniesie się do Kolorado, jeśli nie uzyskają dostępu do konopi w domu.

Wszystkie 15 rodzin złożyło wniosek o marihuanę poprzez krajowy program, ale żaden z wniosków nie został zatwierdzony.

Ministerstwo Zdrowia, które nadzoruje program, przytoczyło fakt, że epilepsja nie była na liście warunków kwalifikacyjnych.

Teraz Ministerstwo Zdrowia obiecało rozważyć wnioski.

Ministerstwo powiedziało w środę, że te rodziny otrzymają licencję w ciągu kilku dni lub tygodni.

Lekarze zostaną przypisani do monitorowania dzieci, które otrzymają marihuanę w celu skutecznego zmniejszenia częstości napadów.

Jednakże orzeczenie odnosi się tylko do dzieci. Dorośli zmagający się z padaczką nadal będą napotykali na te same ograniczenia.

Ministerstwo Zdrowia dodało także fibromialgię do listy warunków kwalifikacyjnych podczas środowej sesji. Aktualna lista zawiera wiele poważnych chorób takich jak rak, choroba Parkinsona, Tourette’a, przewlekły ból i stwardnienie rozsiane.

Około 13.000 pacjentów w Izraelu jest prawnie upoważnionych do stosowania marihuany.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.