nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Denver zatwierdza pierwszą w państwie ustawę umożliwiającą korzystanie z marihuany w barach i restauracjach

rolowanie-jointa-palenie-marihuany

Wyborcy w Denver odważyli się i przegłosowali „Proposition 300”, czyli tak jak 8 innych stanów, ustawę dotyczącą legalizację marihuanę dla celów medycznych i rekreacyjnych. Głosowanie odbyło się w zeszłym tygodniu.

Wniosek zezwala barom i restauracjom aplikowanie o umożliwienie stosowania marihuany. Klienci mogą stosować ją tak długo w środku restauracji oraz barów, jak długo nie jest ona tam palona, z możliwymi wyznaczonymi, specjalnymi obszarami do palenia.

Obecnie prawo w Kolorado nie zezwala ani nie zakazuje publicznego stosowania marihuany. Rezultatem jest galimatias lokalnych zarządzeń dotyczących specjalistycznych klubów marihuany. Denver jest pierwszym miastem, które zezwala na stosowanie marihuany w barach i klubach, choć klienci muszą mieć ze sobą własną marihuanę.

Zwolennicy marihuany wyczuwali wtorkowe zwycięstwo, a przeciwnicy wątpili, jednak nawet urzędnicy twierdzili, że wynik głosowania nie był oczywisty.

Zwolennicy inicjatywy powiedzieli, że ustawa chroni ludzi, którzy nie chcą być narażeni na kontakt z marihuaną, i daje tym, którzy mieszkają w budynkach publicznych – lub gdy prawo wynajmujących zabrania palenia – miejsca do stosowania marihuany publicznie.

„Nie chcemy tego w miejscach publicznych,” powiedział Reistroffer, „chcemy, aby marihuana dozwolona była w prywatnych miejscach, gdzie mogą przebywać tylko dorośli, którzy ukończyli 21 rok życia i gdzie pracownicy szkoleni są do przebywania w takim środowisku.”

Alaska jest jedynym krajem, który umożliwia stosowanie marihuany w przychodniach, ale nie zezwala na stosowanie jej w barach i restauracjach.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.