nasiona marihuany, nasiona konopi

Przemycanie marihuany na imprezy publiczne

Byłoby miło, gdybyś mógł po prostu wejść na teren imprezy z marihuaną i mieć z tego przyjemność. Ale kiedy dojdziesz do bramki kontrolnej, sprawa może potoczyć się różnie. Koncerty, festiwale, wydarzenia muzyczne to tylko niektóre ze zbiorowych miejsc gromadzenia się na które potrzebujesz sprawdzonych sztuczek na przemycenie marihuany.

• Weź ze sobą waporyzator

Waporyzatory już jakiś czas temu zostały okrzyknięte faworytami pod kątem zabierania marihuany w miejsca publiczne. Są one dyskretne, niedrogie, kompaktowe i nie sprawiają problemu jeśli chodzi o przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na porcie lotniczym.

• Bransoletka konopna

Jeśli musisz być bardzo dyskretny pod kątem marihuany zabawne bransoletki są idealnym rozwiązaniem. Przylegają do nadgarstków i ukrywają marihuanę ukrytą w pięknie zaprojektowanych plecionkach.

• Żywność

Produkty spożywcze są najprostszym sposobem na przemycenie marihuany, ponieważ można je trzymać w torebce, a ich aromat nie jest tak mocny.

• Butelka wody

Spodziewałeś się tego na naszej liście? Nie? A jednak! Obecnie na rynku dostępna jest woda na bazie CBD. Butelki zawierają średnio 5 – 10 miligramów CBD.

• Opakowanie po szmince

Jest to wielki hit wśród pań. Małe opakowanie po szmince działa jako idealne okrycie marihuany i może być przechowywane w kieszeni, skarpetach, butach, kapeluszach czy torebkach.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.