Łączenie Marihuany z Kawą

Dla tych z nas, którzy spędzają dodatkowy czas na poszukiwaniu marihuany wysokiej jakości o złożonym profilu terpenowym, smak i zapach cannabis znaczy naprawdę wiele. Złożony profil terpenów nie tylko zapewnia wspaniały haj, ale także wzmacnia smak wszystkiego, co spożywasz.

Czy można natomiast łączyć cannabis z równie aromatyczną kawą?

Podobnie jak konopie, kawa posiada wiele odmian i w zależności od tego, w jaki sposób jest uprawiana i przetwarzana, kawa może wyrażać różnorodne smaki.

Dzisiaj mamy dla was kilka naszych ulubionych odmian konopi indyjskich, które można łączyć z kawą, aby wzmocnić unikalne profile smakowe każdej odmiany marihuany.

Smacznego!

Odmiana Chemdog + kawa z Kostaryki

Chemdog posiada bardzo wyraźny zapach. Dzięki połączeniu aromatu ostrego pieprzu (kariofilenu) i jasnych cytrusów (limonenu), Chemdog oferuje ostry bukiet aromatów, które jest naprawdę wyjątkowy.

Odmiana taka jak Chemdog potrzebuje kawy, która jest subtelna, słodka i lekko kwaśna, aby uzupełniać jej wspaniały aromat. Kawy z Kostaryki sprawdzą się w tym celu wspaniale; są one zrównoważone, przystępne i niezbyt przytłaczające.

Odmiana MAC (Miracle Alien Cookies) + kawa z Kenii

MAC to piękna odmiana, której piękne pąki przyciągają uwagę; następnie uderza w twarz zapachem łączącym w sobie skunkowy aromat z grejpfrutem (limonen). Z tak ostrym zapachem, musisz połączyć ją z kawą, która jej dorówna.

Kenijska kawa posiada reputację mocnej, o wyrazistym aromacie cytrusów. Te kawy to prawdziwe, jaskrawe bomby owocowe i chociaż może nie jest to rodzaj kawy, która sprawdzi się o poranku, ale z pewnością świetnie smakować będzie obok odważnej odmiany marihuany, takiej jak MAC.

Odmiana Zkittlez + kawa z Kolumbii

Linalool nie jest terpenem występującym w dużych ilościach w konopiach indyjskich, jednak jego niewielka część może mocno wychodzić na przód. Odmiana Zkittlez oferuje kwiatowy aromat z nutą lawendy i świeżego chmielu (linalool). Po spróbowaniu tej odmiany z pewnością zrozumiesz związek między marihuaną a chmielem.

Zkittlez wypada niezwykle dobrze dobrze w połączeniu z kolumbijską kawą. Kawy kolumbijskie stanowią dużą część całkowitej ilości kawy produkowanej na świecie i w zależności od regionu i wysokości na jakiej jest uprawiana, zwykle są one kwaskowate i dobrze zbalansowane. Ta kawa, oprócz kwiatowych aromatów, posiada cudowne nuty wanilii oraz owoców.

Odmiana Forbidden Fruit + kawa z Etiopii

Wynik połączenia dwóch bardzo smacznych odmian, Cherry Pie i Tangie, Forbidden Fruit to odmiana pełna terpenów, która wypełnia każde pomieszczenie nutami jagód i cytrusów. Kiedy otworzysz słoik tej aromatycznej odmiany, wszyscy znajdujący się w twoim bezpośrednim sąsiedztwie zwrócą na ciebie uwagę. Tak smaczna odmiana zasługuje na filiżankę równie pysznej kawy.

Kawa z Etiopii poddawana specjalnym procesom to idealna para dla odmiany Forbidden Fruit. Chociaż nie jest tak jagodowa jak naturalnie przetwarzana kawa, jest dość musująca, i posiada nuty cytrusów oraz owoców leśnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.