nasiona marihuany, konopi

Moc marihuany w ciągu ostatnich 30 lat

Obecnie w Ameryce jest doskonała okazja na bycie palaczem marihuany, biorąc pod uwagę rozszerzającą się legalizację i lepszy poziom potencji oraz lepszej jakości pąki.
A w ciągu kolejnych 6 lat oczekuje się jeszcze lepszych zmian.

Plantatorzy uczą się od siebie nawzajem a to prowadzi do lepszej jakości, mocniejszych produktów zawierających marihuanę. Gęstsze kwiaty, piękniejsze pąki i bardziej aromatyczna marihuana powoduje coraz mocniejszy haj u jej miłośników niż kiedykolwiek wcześniej.

Z natury, chcielibyśmy się dowiedzieć co działa, co nie działa, co można wyrzucić i co poprawić. Hodowcy krzyżują wysokiej potencji rasowe odmiany w celu ciągłego wzrostu poziomu THC w marihuanie. Tutaj każdy jest wygranym.

W ciągu ostatnich trzech dekad, średni poziom marihuany stale rósł od nieco nieśmiałego stężenia 2% THC w 1978 roku do ponad 8% w 2013 roku, zgodnie ze statystykami ze strony „Medical Marijuana”.
Tak mówią statystyki, jednak hodowcy stworzyli między sobą małą rywalizację, aby zobaczyć, kto może wyhodować odmianę z najwyższą potencją marihuany.

Aktualny mistrz, „RB – 26” w Denver, Kolorado, opracował szczep o nazwie Gorilla Glue 4, z THC na poziomie 33% (oryginalna odmiana Gorilla Glue została opracowana przez Josesy Whales. Inny szczep RB – 26, Chiquita Banana jest blisko, na drugim miejscu mając około 30% THC.

Istnieje zapotrzebowanie rynkowe na marihuanę o wyższej potencji THC. Aby otrzymywać produkty o wysokiej wartości tej substancji czynnej, należy stopniować koncentraty, tak jak robi to ambulatorium Denver Relief otrzymując poziom THC oscylujący na poziomach 70 – 85%.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.