Moc marihuany w ciągu ostatnich 30 lat

Obecnie w Ameryce jest doskonała okazja na bycie palaczem marihuany, biorąc pod uwagę rozszerzającą się legalizację i lepszy poziom potencji oraz lepszej jakości pąki.
A w ciągu kolejnych 6 lat oczekuje się jeszcze lepszych zmian.

Plantatorzy uczą się od siebie nawzajem a to prowadzi do lepszej jakości, mocniejszych produktów zawierających marihuanę. Gęstsze kwiaty, piękniejsze pąki i bardziej aromatyczna marihuana powoduje coraz mocniejszy haj u jej miłośników niż kiedykolwiek wcześniej.

Z natury, chcielibyśmy się dowiedzieć co działa, co nie działa, co można wyrzucić i co poprawić. Hodowcy krzyżują wysokiej potencji rasowe odmiany w celu ciągłego wzrostu poziomu THC w marihuanie. Tutaj każdy jest wygranym.

W ciągu ostatnich trzech dekad, średni poziom marihuany stale rósł od nieco nieśmiałego stężenia 2% THC w 1978 roku do ponad 8% w 2013 roku, zgodnie ze statystykami ze strony „Medical Marijuana”.
Tak mówią statystyki, jednak hodowcy stworzyli między sobą małą rywalizację, aby zobaczyć, kto może wyhodować odmianę z najwyższą potencją marihuany.

Aktualny mistrz, „RB – 26” w Denver, Kolorado, opracował szczep o nazwie Gorilla Glue 4, z THC na poziomie 33% (oryginalna odmiana Gorilla Glue została opracowana przez Josesy Whales. Inny szczep RB – 26, Chiquita Banana jest blisko, na drugim miejscu mając około 30% THC.

Istnieje zapotrzebowanie rynkowe na marihuanę o wyższej potencji THC. Aby otrzymywać produkty o wysokiej wartości tej substancji czynnej, należy stopniować koncentraty, tak jak robi to ambulatorium Denver Relief otrzymując poziom THC oscylujący na poziomach 70 – 85%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.