Recenzja Odmiany Konopi Sunset Sherbert

Ta odmiana jest mocnym wariantem, który powstał z innej legendarnej odmiany, Girl Scout Cookies. Sunset Sherbert jest cudownym doświadczeniem jeśli chodzi o smak.

Sunset Sherbert jest mocną odmianą, która jest niemal czystą indicą. Powstała ona z odmiany Girl Scout Cookies i jest odurzającą hybrydą, która prezentuje sobą mocne, pełne efekty, które niosą ze sobą obietnicę silnego relaksu.

Odmiana ta to kreatywny kwiat, który zainspiruje cię do bardziej barwnego myślenia, co sprawia, że jest dosyć popularna wśród artystów. Sunset Sherbert to mocna odmiana, która jest faworyzowana przez użytkowników medycznych jak i konsumentów rekreacyjnych.

1. Efekty

Sunset Sherbert posiada efekty bardzo mocno psychiczne pozwalając ci uwolnić głowę od wszelkich myśli. Odmiana ta może również być stosowana w celu polepszenia koncentracji, zwłaszcza przy użyciu mniejszej dawki.

Sunset Sherbert może sprawić, że poczujesz uczucie euforii oraz oświecenia. Odmiana polecana do stosowania głównie popołudniami.

W większych dawkach może powodować senność, dlatego preferowana jest wśród tych, którzy potrzebują trochę odpoczynku. Sunset Sherbert to zdecydowanie szczęśliwa odmiana!

2. Zapach

Sunset Sherbert to kuszący kwiat, szczycący się aromatami, których długo nie zapomnisz. Odmiana ta zawiera mocno owocowe nuty.

3. Smak

Podobnie jak zapach, Sunset Sherbert posiada smak, który można nazwać czystą rozkoszą.

4. Działania niepożądane

Sunset Sherbert posiada pewne skutki uboczne, ale ogólnie można je uznać za stosunkowo niewielkie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jak mocna jest ta odmiana. Na pewno możemy spodziewać się suchości w ustach oraz wysuszonych i swędzących oczu.

Odmiana ta może również powodować uczucie niepokoju, któremu może towarzyszyć lekka paranoja. Sunset Sherbert może w niektórych przypadkach powodować lekki ból głowy, który zwykle występuje jedynie w przypadku spożycia zbyt dużej dawki.

5. Medycyna

Sunset Sherbert stosowana jest w wielu celach medycznych, dzięki czemu zyskała solidną bazę fanów. Odmiana ta jest bardzo przydatna w zwalczaniu objawów stresu, pozwalając pacjentowi na odnalezienie naturalnego stanu relaksu, który pozwala uspokoić umysł oraz nerwy.

Odmiana ta może również pomóc pacjentom zmagającym się z objawami depresji. Sunset Sherbert sprawdza się także w przypadku zaburzeń lękowych, uspokajając i dodając otuchy cierpiącym.

Sunset Sherbert to również faworyt wśród pacjentów z rakiem, ponieważ pomaga odzyskać apetyt, który często tracony jest podczas zabiegów chemicznych, takich jak promieniowanie i chemioterapia.

6. Uprawa

Sunset Sherbert to opcja, która jest łatwa do pielęgnacji, zwłaszcza jeśli (w przypadku uprawy outdoor) uprawia się ją w śródziemnomorskim klimacie. Odmiana ta jest odporna na pleśń i odpowiednia jest nawet w przypadku nowicjuszy.

7. Czas kwitnienia

Indoor: około 8 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.