nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Recenzja odmiany Cannatonic

Prawie idealnie hybrydowa odmiana 50/50, która co prawda oferuje niezbyt wysoki poziom THC, ale za to posiada imponujący odsetek CBD. Cannatonic to znana i bardzo lubiana odmiana marihuany.

• Czego oczekiwać?

Odmiana posiada luźne i liściaste, jaskrawozielone pąki, które bogate są w bursztynowe włoski oraz kryształowe trichomy.

Cannatonic jest interesującą odmianą, która oferuje wiele korzyści medycznych. Odmiana została wprowadzona na rynek przez hiszpański seed bank, Resin Seeds, z główną ideą wprowadzenia odmiany o wysokim poziomie CBD i niskim poziomie THC.
Cannatonic to skrzyżowanie pomiędzy MK Ultra oraz G13 Haze. Odmiana ta generalnie posiada około 6 procent THC, rzadko więcej, oraz od 6 do 17 procent CBD.

W większości fenotypów tej odmiany, dominuje raczej ziemisty zapach, a smak przypomina drewno, które wraz z konsumpcją wydobywa cytrusowe nuty. Odmiana ta najbardziej znana jest w Kalifornii i Michigan, ale nie z powodu haju jaki powoduje, a raczej ze względu na właściwości lecznicze jakie oferuje.

Jeśli myślisz o uprawie Cannatonic to masz szczęście, ponieważ Resin Seeds posiada wiele szczegółowych informacji na temat uprawy tej odmiany na swojej stronie internetowej. Rośliny cechuje czas kwitnienia około dziewięciu tygodni, przy uprawie indoor spodziewać się możesz plonów w wysokości około 500 gramów na metr kwadratowy – przy uprawie outdoor rośliny będą gotowe do zbiorów w październiku i są w stanie dać od 250 do 450 gramów plonów na roślinę.

• Korzyści medyczne

Cannatonic została wprowadzona na rynek jako odmiana medyczna, nic więc dziwnego, że pacjenci często po nią sięgają. Odmiana najczęściej stosowana jest w leczeniu padaczki (ze względu na wysoki poziom CBD), bólu chronicznego spowodowany chorobą lub urazem, zaburzeń lękowe, depresji, utraty apetytu i nudności. Odmiana ta zapewnia wiele korzyści bez niepotrzebnego doświadczania haju czy możliwej paranoi.

Jeśli chodzi o negatywne efekty, odmiana może powodować wysuszenie zarówno oczu jak i ust – tak zwane cotton mouth, a także lekki ból głowy jeśli będzie stosowana w nadmiarze. Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że doświadczysz ekstremalnego rozluźnienia oraz euforii, która pozwoli ci się podwójnie cieszyć każdym dniem.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.