Recenzja Odmiany Konopi Trueberry

Jak każda dobra hybryda, w której dominuje indica, Trueberry posiada zarówno mocny zapach jak i mocne efekty, dzięki czemu bardzo szybko staje się ulubieńcem wielu osób.

Jak widać na zdjęciu gotowy susz marihuany tej odmiany jest wręcz kolorowy.

Jest to odmiana, którą często uprawia się w domu, a która potrzebuje około 59 dni, aby zakwitnąć – zarówno w przypadku normalnych jak i feminizowanych nasion, a co najważniejsze, rośnie równie dobrze indoor jak i outdoor.

• Czego oczekiwać po odmianie marihuany Trueberry?

Hodowcy Elemental Seeds opisują tę odmianę jako „wrażliwą”. Trueberry została stworzona poprzez skrzyżowanie True OG z Strawberry Banana i Blackberry. Dzięki takiemu skrzyżowaniu stworzono nową hybrydę o silnej palenie smaków, zapachów i o mocny haju.

Zapach często opisywany jest jako zapach świeżego dżemu, z nutą lasu sosnowego i jeżyn – i tego dokładnie można się spodziewać dzięki połączeniu wszystkich odmian, które leżą w linii Trueberry.

Pąki pozostają w zgodzie z oczekiwaniami – typowa indica, są one mniejsze i bardziej gęste, zwarte, ale po utwardzeniu kruszą się lepiej niż można myśleć. Trueberry wytwarza dość hojne plony, szczególnie gdy jest pod dobrą opieką.

• Korzyści medycznego, które daje szczep Trueberry

Dla każdego, kto szuka mocnej odmiany, która stymuluje zarówno ciało jak i umysł, Trueberry jest doskonałą opcją. Efekty tej odmiany są dość mocne i często odczuwalne są najpierw w głowie, a dopiero później w całym ciele – są mocno relaksujące i często uważane za ciężkie, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z cannabis.

Według nas odmianę powinien spróbować każdy, kto potrzebuje ulgi od bólu fizycznego lub przytłaczającego stresu.
Odmiana powoduje, że czujesz się zrelaksowany i po prostu szczęśliwy. Może powodować także pobudzenie apetytu i lekkie zmęczenie – dzięki czemu jest to również dobry wybór dla każdego, kto potrzebuje trochę przytyć lub pokonać bezsenność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.