Recenzja Odmiany Konopi Trueberry

Jak każda dobra hybryda, w której dominuje indica, Trueberry posiada zarówno mocny zapach jak i mocne efekty, dzięki czemu bardzo szybko staje się ulubieńcem wielu osób.

Recenzja Odmiany Konopi Trueberry, GrubyLoL.comJak widać na zdjęciu gotowy susz marihuany tej odmiany jest wręcz kolorowy.

Jest to odmiana, którą często uprawia się w domu, a która potrzebuje około 59 dni, aby zakwitnąć – zarówno w przypadku normalnych jak i feminizowanych nasion, a co najważniejsze, rośnie równie dobrze indoor jak i outdoor.

• Czego oczekiwać po odmianie marihuany Trueberry?

Hodowcy Elemental Seeds opisują tę odmianę jako „wrażliwą”. Trueberry została stworzona poprzez skrzyżowanie True OG z Strawberry Banana i Blackberry. Dzięki takiemu skrzyżowaniu stworzono nową hybrydę o silnej palenie smaków, zapachów i o mocny haju.

Zapach często opisywany jest jako zapach świeżego dżemu, z nutą lasu sosnowego i jeżyn – i tego dokładnie można się spodziewać dzięki połączeniu wszystkich odmian, które leżą w linii Trueberry.

Pąki pozostają w zgodzie z oczekiwaniami – typowa indica, są one mniejsze i bardziej gęste, zwarte, ale po utwardzeniu kruszą się lepiej niż można myśleć. Trueberry wytwarza dość hojne plony, szczególnie gdy jest pod dobrą opieką.

• Korzyści medycznego, które daje szczep Trueberry

Dla każdego, kto szuka mocnej odmiany, która stymuluje zarówno ciało jak i umysł, Trueberry jest doskonałą opcją. Efekty tej odmiany są dość mocne i często odczuwalne są najpierw w głowie, a dopiero później w całym ciele – są mocno relaksujące i często uważane za ciężkie, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z cannabis.

Według nas odmianę powinien spróbować każdy, kto potrzebuje ulgi od bólu fizycznego lub przytłaczającego stresu.
Odmiana powoduje, że czujesz się zrelaksowany i po prostu szczęśliwy. Może powodować także pobudzenie apetytu i lekkie zmęczenie – dzięki czemu jest to również dobry wybór dla każdego, kto potrzebuje trochę przytyć lub pokonać bezsenność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.