Najlepsze odmiany na przewlekły ból pleców

Ból pleców dotyka około osiem na dziesięć osób. W przypadku osób cierpiących na choroby przewlekłe dyskomfort może trwać nawet kilka tygodni, jednak nie ma zbyt wielu danych dotyczących cannabis odnośnie tego tematy.

1. King Kong

Podobnie jak wiele odmian przeciwbólowych, King Kong to hybryda, w której dominuje indica. Posiada ona zapach gorzkich cytrusów, podobny do skórki grejpfruta. Smak jest raczej kwaśny, dla niektórych przypomina smakiem żołędzie lub orzechy włoskie. Po zapaleniu dyskomfort, który doświadczasz odchodzi w niepamięć.

2. Cali Care OG

Ta odmiana jest zastrzeżona przez California Caregivers Alliance w Los Angele, ale z pewnością jest warta podróży. Posiada ziołowy smak i skoncentrowany na ciele haj. Nie jest to typ umysłowy, ale odprężający.

3. Master OG

Master OG, opracowana przez Cabin Fever Seed Breeders to hybryda, w której dominuje indica. Odmiana sprawi, że będziesz w stanie lepiej się skoncentrować i jaśniej myśleć. Jest to relaksująca odmiana, która daje całkiem niezłą ulgę w bólu. Master OG posiada wysoki poziom THC i spożycie zbyt dużej dawki może powodować lekką paranoję.

4. Hope Springs Harley OG

Ta odmiana hodowana jest przez Flow Karma i jest to prawdziwie święty Graal jeśli chodzi o CBD, ponieważ Hope Springs Harley OG posiada 17:1 stosunek CBD do THC.
Poziom THC osiąga mniej niż dwa procent co oznacza, że odmiana koncentruje się na uśmierzaniu bólu, a nie na psychoaktywności. Doświadczyć można pozytywnego polepszenia koncentracji i zwiększonej radości z małych rzeczy. Odmiana powoduje również lekką gastrofazę.

Hope Springs Harley OG powoduje rozluźnienie, ale na poziomie, na którym wciąż jesteś zdalny do pracy.

5. Wedding Cake

Odmiana ta jest skrzyżowaniem Girl Scout Cookies i Cherry Pie. Zalecana jest jako afrodyzjak o wysokim poziomie THC (stąd – jak można pomyśleć – nazwa). Odmiana posiada wyraźnie słodki, owocowy smak, podobnie jak ciasto z jagodami. Wedding Cake to ulubiona odmiana wielu osób. Wedding Cake oferuje radosne przeżycie, dając ulgę przy jednoczesnym zachowaniu możliwości pracy i działania.

Nasiona marihuany różnych odmian konopi indyjskich w tym też medycznych dostaniesz w pewnym i sprawdzonym sklepie z nasionami konopi THC-THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.