nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Miętowo – czekoladowe lody

Miętowo – czekoladowe lody, GrubyLoL.com

Składniki:
2 szklanki mleka cannabis
0,5 szklanki cukru
1 łyżka skrobi kukurydzianej
szczypta soli
2 żółtka jaj
1 łyżeczka ekstraktu waniliowego
1 łyżeczka ekstraktu miętowego
opcjonalnie 2 krople zielonego barwnika
2 gorzkie czekolady pokruszone na drobne kawałki

1. W dużym rondlu połącz mleko, cukier, mąkę kukurydzianą i sól i dokładnie wymieszaj. Gotuj na średnim ogniu ciągle mieszając, około 10 minut aż mieszanka zacznie gęstnieć. Zdejmij z ognia.
2. Umieść żółtka w osobnej misce, stopniowo dodając przygotowaną wcześniej mieszankę, ciągle mieszając.
3. Podgrzej wszystko dodatkowo – około 2 minuty, ciągle mieszając.
4. Przelej gotową mieszankę przez drobne sitko. Wyrzuć wszelkie pozostałości z sitka.
5. Ostudź krem i umieść w lodówce na 1 godzinę – pamiętając o tym, aby zamieszać go od czasu do czasu. Po 1 godzinie, umieść plastikową folię na pojemniku i pozostaw na noc w lodówce.
6. Kolejnego dnia umieść przyrządzony krem w pojemniku do mrożenia. Dodaj ekstrakt waniliowy, ekstrakt miętowy i barwniki spożywcze. Umieść pojemnik w zamrażarce.
7. Po 3 godzinach wyjmij pojemnik z zamrażarki, dodaj czekoladę i zamieszaj. Włóż pojemnik z powrotem do zamrażarki na kolejne 6 godzin, albo do czasu aż lody będą twarde.

Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.