Dobrzy ludzie palą marihuanę

Nie, Senatorze! Dobrzy ludzie palą marihuanę!

Prokurator generalny prezydenta Trumpa ma bardzo przestarzałe wyobrażenie na temat osób stosujących cannabis. Niestety nie jest ono pozytywne.

Jeff Sessions, jest zdecydowanie przeciwnikiem legalizacji cannabis. Posunął się nawet do stwierdzenia, że „dobrzy ludzie nie palą marihuany”.

To całkowicie niesprawiedliwe, że osoba na takim stanowisku demonizuje część populacji tylko ze względu na to, że pali ona marihuanę.

Wielu weteranów wojennych stosuje cannabis w leczeniu chronicznego bólu oraz PTSD. Cannabis pomaga poprawić jakość ich życia i generalnie sprawia, że są oni na co dzień bardziej szczęśliwi.
Czy ludzie którzy walczą za USA to źli ludzie?

Dzieci cierpiące na ciężkie, a w wielu przypadkach na zagrażające życiu zaburzenia, zostały wielokrotnie uratowane dzięki olejowi CBD. Spójrzmy chociażby na przypadek dziewczynki o imieniu Charlotte, która cierpi na zespół Dravet, a która była inspiracją do wymyślenia odmiany cannabis Charlotte’s Web. Dziewczynka doświadczała ponad 300 ciężkich napadów każdego dnia. Obecnie jest w stanie cieszyć się tymi wszystkimi rzeczami, którymi mogą cieszyć się małe dziewczynki.
Czy ona jest złym człowiekiem?

Czy osoby stosujące marihuanę do leczenia jaskry to źli ludzie? A może osoby, które codziennie chodzą do pracy, płacą podatki i palą marihuanę trzeba sklasyfikować jako te złe?
Być może jednak złymi ludźmi są ci, którzy sprzedają niebezpieczne, uzależniające pigułki na receptę…

Być może złymi ludźmi są ci, którzy kłamią na temat rośliny, która ratuje życie tak wielu osób. Być może złymi ludźmi są ci, którzy wspomagają firmy farmaceutyczne, aby mogły one dalej sprzedawać swoje niebezpieczne „lekarstwa”.

A jakie są twoje przemyślenia na temat komentarzy senatora? Koniecznie podziel się tym z nami w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.