5 produktów, które poprawią twoje życie miłosne

5 produktów cannabis, które poprawią twoje życie miłosne.

• Balsamy cannabis

Mimo że technicznie są one dedykowane osobom z dolegliwościami bólowymi, doskonale sprawdzą się również w maksymalizowaniu przyjemności.
Nie działają dokładnie tak, jak produkty, które przeznaczone są do stosowania bezpośrednio na narządach płciowych, ale nadal sprawiają, że twoje ciało jest w stanie doświadczyć więcej przyjemności i jest bardziej wrażliwe podczas samego stosunku.

• Jointy

Szczególnie duże jointy, te które sprzedawane są jako pre – rolowane w aptekach. Są one zazwyczaj zbyt duże, aby można z nich było normalnie korzystać, ale idealnie sprawdzą się w przypadku dwóch osób – ciebie i twojego partnera.
Najlepszym sposobem będzie ulokowanie się w ulubionym miejscu, nastrojowa muzyka i ten gigantyczny joint…

Z pewnością wprowadzi on was w odpowiedni nastrój i zbliży do siebie.

• Olejki THC

Najpopularniejszą metodą stosowania cannabis, jeżeli bierzemy pod uwagę życie erotyczne, jest stosowanie olejków. Produkty te umożliwiają połączenie tych dwóch spraw w najbardziej intymny sposób. Olejki można stosować zewnętrznie jak i również wewnętrznie, co powoduje mocną stymulację seksualną.

Olejki sprawdzą się też niezwykle w polepszaniu czucia, zwiększaniu przyjemności i ogólnie tworzeniu niezapomnianych wrażeń.

• Artykuły spożywcze

Czasami, zjedzenie zbyt dużej ilości artykułów spożywczych może cię dosłownie znokautować lub przykleić do kanapy, co jest przeciwieństwem tego co chcesz osiągnąć – ale wystarczy, że po prosty zachowasz rozum w stosowaniu ich.

Trzymaj się jednej, wyznaczonej na początku porcji, a to zagwarantuje ci sukces.

• Napoje cannabis

Podobnie jak w przypadku artykułów spożywczych – należy zachować rozum. W każdym razie, rozmieszanie niewielkiej ilości napoju cannabis ze spritem lub innym napojem będzie idealnym eliksirem, który wprawi cię w seksualny nastrój.

Spróbuj, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do picia alkoholu, wina przed seksem, a nie chcesz rano doświadczyć kaca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.