Recenzja Odmiany Konopi Wonder Brett’s Brain Candy

Co kryje się za tą ciekawą nazwą odmiany konopi indyjskiej – Brett’s Brain Candy

Istnieją dwie hybrydowe odmiany o podobnej nazwie – Brain Candy. Jeden z nich to skrzyżowanie The Loops, White Widow i Northern Lights, i oferuje doświadczenie w stu procentach indica. W każdym razie, z tych dwóch bardziej znana jest odmiana Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy, kolejna hybryda, w której dominuje indica, ale która jest skrzyżowaniem odmian Bubble Gum i Sugar Cookies. Celem twórców odmiany było stworzenie relaksującego i mocnego doświadczenia.

Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy pochodzi z L.A., jest w 50 procentach indicą, i w 50 procentach sativą. Jest to doskonale zbalansowana odmiana hybrydowa, która zapewnia szybką pomoc w wielu stanach chorobowych.

• Czego można się spodziewać po odmianie konopi Brett’s Brain Candy

Wonder Brett’s Brain Candy to indica, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd, ponieważ oferuje małe i zwarte pąki, które dobrze się kruszą po wysuszeniu.

Kwiaty i pąki są jasnozielone, porośnięte grubymi, bursztynowymi włoskami. Pąki pokrywa również gruba warstwa białych trichomów.

Kiedy dopada cię ochota na słodkie, Wonder Brett’s Brain Candy to idealny wybór, ponieważ oferuje słodki, miętowy aromat oraz smak. Na początku poczujesz słodkie jagody, ziemiste nuty, a kolejno wanilię i głębsze, leśne podteksty. Podczas palenia smak wydaje się słodki, prawie tak słodki jak guma balonowa lub wata cukrowa.

Przy średnim poziomie THC, który wynosi 23 procent, odmiana ta jest zaliczana do mocnych, która oferuje jedne z najlepszych efektów zarówno indica jak i sativa. Jest to prawdziwie koneserska odmiana, która powinna być stosowana przez doświadczonych konsumentów, lub w małych dawkach przez nowych pacjentów.

• Korzyści medycznego szczepu marihuany Brett’s Brain Candy

Jedną z największych zalet Wonder Brett’s Brain Candy jest fakt, że działa niesamowicie szybko – od razu zaczniesz odczuwać jak stres wyparowuje z twojego ciała i zostaje zastąpiony uczuciem spokoju i relaksu.

Genetyka tej odmiany pozwala na uzyskanie korzyści zarówno rano jak i wieczorem, w zależności od dawki jaką zastosujesz. Stwierdzono, że odmiana niezwykle korzystna jest w przypadku pacjentów z chronicznym bólem głowy, migrenami, przewlekłą depresją, przytłaczającym stresem, stanami lękowymi i tak dalej. Odmiana sprawdzi się również świetnie w przypadku osób z regularnie powracającymi bólami oraz tych, które doświadczyły krótkotrwałych urazów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.