nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy

Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy, GrubyLoL.com

Istnieją dwie hybrydowe odmiany o podobnej nazwie – Brain Candy. Jeden z nich to skrzyżowanie The Loops, White Widow i Northern Lights, i oferuje doświadczenie w stu procentach indica. W każdym razie, z tych dwóch bardziej znana jest odmiana Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy, kolejna hybryda, w której dominuje indica, ale która jest skrzyżowaniem odmian Bubble Gum i Sugar Cookies. Celem twórców odmiany było stworzenie relaksującego i mocnego doświadczenia.

Recenzja odmiany Wonder Brett’s Brain Candy pochodzi z L.A., jest w 50 procentach indicą, i w 50 procentach sativą. Jest to doskonale zbalansowana odmiana hybrydowa, która zapewnia szybką pomoc w wielu stanach chorobowych.

• Czego można się spodziewać

Wonder Brett’s Brain Candy to indica, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd, ponieważ oferuje małe i zwarte pąki, które dobrze się kruszą po wysuszeniu.
Kwiaty i pąki są jasnozielone, porośnięte grubymi, bursztynowymi włoskami. Pąki pokrywa również gruba warstwa białych trichomów.

Kiedy dopada cię ochota na słodkie, Wonder Brett’s Brain Candy to idealny wybór, ponieważ oferuje słodki, miętowy aromat oraz smak. Na początku poczujesz słodkie jagody, ziemiste nuty, a kolejno wanilię i głębsze, leśne podteksty. Podczas palenia smak wydaje się słodki, prawie tak słodki jak guma balonowa lub wata cukrowa.

Przy średnim poziomie THC, który wynosi 23 procent, odmiana ta jest zaliczana do mocnych, która oferuje jedne z najlepszych efektów zarówno indica jak i sativa. Jest to prawdziwie koneserska odmiana, która powinna być stosowana przez doświadczonych konsumentów, lub w małych dawkach przez nowych pacjentów.

• Korzyści medycznego

Jedną z największych zalet Wonder Brett’s Brain Candy jest fakt, że działa niesamowicie szybko – od razu zaczniesz odczuwać jak stres wyparowuje z twojego ciała i zostaje zastąpiony uczuciem spokoju i relaksu.

Genetyka tej odmiany pozwala na uzyskanie korzyści zarówno rano jak i wieczorem, w zależności od dawki jaką zastosujesz. Stwierdzono, że odmiana niezwykle korzystna jest w przypadku pacjentów z chronicznym bólem głowy, migrenami, przewlekłą depresją, przytłaczającym stresem, stanami lękowymi i tak dalej. Odmiana sprawdzi się również świetnie w przypadku osób z regularnie powracającymi bólami oraz tych, które doświadczyły krótkotrwałych urazów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.