nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Legalizacja cannabis we Włoszech

Legalizacja cannabis we Włoszech, GrubyLoL.com

Niedawno sprowadzono do włoskiego dużą ustawę, która ma w pełni legalizować rekreacyjną marihuanę, a która uzyskała poparcie wszystkich stron i z pewnością pomoże poczynić znaczne postępy w kierunku wdrożenia prawa.

Według artykułu dla International Business Times, kilka tygodni temu podpisano wniosek o legalizację marihuany we Włoszech. Za ustawą stoi senator Benedetto Della Vedova i do tej pory uzyskał poparcie 60 innych polityków.

„Jest to dwupartyjny wniosek od członków parlamentu o różnym pochodzeniu politycznym,” powiedział Benedetto Della Vedova reporterom.

„Pokazuje to, że nawet we Włoszech pragmatyczne podejście oparte na rygorystycznej analizie kosztów i korzyści, staje się coraz bardziej popularne w polityce oraz kulturze, i nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz parlamentu.”

Benedetto Della Vedova zwraca także uwagę na to, że ustawa wprowadzana jest „w związku z niepowodzeniem prohibicji”.

Choć ustawa nie jest jeszcze prawem, Benedetto Della Vedova i zwolennicy wniosku są przekonani, że tak właśnie się stanie. Włochy już zdekryminalizowały cannabis, chociaż na terenie całego kraju nadal brak całkowitej legalizacji medycznej oraz rekreacyjnej marihuany.

Cała Europa powoli zmierza w kierunku legalizacji marihuany. Republika Czeska już zatwierdziła jej wykorzystanie medyczne, a Francja wciąż debatuje nad tym tematem. Natomiast Holandia jest jednym z miejsc, w których rekreacyjna marihuana jest sprzedawana bez żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.