nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Naukowiec otrzymuje prestiżową nagrodę za badania nad kannabinoidami

Naukowiec otrzymuje prestiżową nagrodę za badania nad kannabinoidami, GrubyLoL.com

Profesor z jednej z najlepszych szkół badawczych w Irlandii został uznany w zeszłym tygodniu na 8. konferencji Neuroscience Irlandii za swoją pracę z udziałem substancji chemicznych znajdujących się w marihuanie, w leczeniu stwardnienia rozsianego.

Dr Eric Downer, wykładowca i główny badacz w University College Cork’s Department of Anatomy & Neuroscience, został przedstawiony w Neuroscience Ireland Early Career Investigator Award na zeszłotygodniowej dorocznej konferencji.

„Jest to ważny czas w dziedzinie kannabinoidów i badań naukowych, zwłaszcza w zakresie terapii opartej na konopi związanej z MS” Downer wyjaśnił w komunikacie prasowym UCC.

Downer skupiła swoje badania nad rolą kannabinoidów – klasy związków chemicznych występujących w marihuanie – w regulacji zapaleń układu nerwowego. Uważa się, że zapalenie przyczynia się do progresji choroby MS, a także chorób, takich jak choroba Alzheimera i choroba Parkinsona.

Jego przełomowe odkrycie zidentyfikowało różnice w skutkach kannabinoidów na pacjentach ze stwardnieniem rozsianym i zdrowych ludziach.

„Moje badania wykazały, że komórki pacjentów MS, a nie komórki izolowane od zdrowych osób, odpowiadają na terapię kannabinoidową w zakresie pobudzenia sygnalizacji wewnątrzkomórkowej.”

Downer mówi, że jego zespół pracuje obecnie nad zidentyfikowaniem dokładnych mechanizmów odpowiedzialnych za te procesy, które, miejmy nadzieję poprawią zrozumienie jak kannabinoidy mogą być w stanie kontrolować postęp MS.

Dr Downer opublikował 21 artykułów i rozdziałów książek naukowych i działa jako ekspert, recenzent dla 13 czasopism naukowych.

Jest także sekretarzem Cannabinoid Ireland Research Committee i odbiorcą Royal Academy of Medicine in Ireland Early Career Award (2009).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.