nasiona marihuany, konopi

Super przepis na brownie z trawką

a-to-przepis-na-brownie-thc

Zdecydowanie najbardziej znany jadalnych produkt, brownie z THC ma szczególne miejsce w sercu każdego palacza. Jest nie tylko smaczne, ale stosunkowo proste do wykonania i daje niezły haj.

Składniki:

1 szklanka mąki
3/4 szklanki kakao w proszku
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta soli
1 cała porcja masła konopnego
2 szklanki cukru
1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
4 jajka
2 łyżeczki nutelli
2 łyżeczki masła orzechowego

1. Tak więc pierwszym krokiem jest dodanie wszystkich suchych składników do jednej miski. Dodaj 1 szklankę mąki pszennej, 3/4 szklanki kakao, około 1/8 łyżeczki soli i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia i dokładnie wymieszaj.Mimo, że cukier jest technicznie suchym składnikiem, to wymieszamy go z mokrymi składnikami.
2. Następnym krokiem jest wymieszanie mokrych składników w drugiej misce. Roztop canna masło i wymieszaj z cukrem. Rozbij i umieść w misce także 4 jajka, dodaj ekstrakt waniliowy. Wymieszaj ręcznie, lub użyj miksera elektrycznego. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest umieszczenie nutelli i masła orzechowego w jednym pojemniku i roztopienie.
3. Po roztopieniu masła orzechowego i nutelli, połącz składniki ze wszystkich pojemników razem i dokładnie wymieszaj za pomocą trzepaczki. Wysmaruj blaszkę olejem kokosowym, a następnie przenieś na nią ciasto. Piecz w nagrzanym piekarniku w 180°C przez 30 minut.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.