Super przepis na brownie z trawką

a-to-przepis-na-brownie-thc

Zdecydowanie najbardziej znany jadalnych produkt, brownie z THC ma szczególne miejsce w sercu każdego palacza. Jest nie tylko smaczne, ale stosunkowo proste do wykonania i daje niezły haj.

Składniki:

1 szklanka mąki
3/4 szklanki kakao w proszku
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta soli
1 cała porcja masła konopnego
2 szklanki cukru
1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
4 jajka
2 łyżeczki nutelli
2 łyżeczki masła orzechowego

1. Tak więc pierwszym krokiem jest dodanie wszystkich suchych składników do jednej miski. Dodaj 1 szklankę mąki pszennej, 3/4 szklanki kakao, około 1/8 łyżeczki soli i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia i dokładnie wymieszaj.Mimo, że cukier jest technicznie suchym składnikiem, to wymieszamy go z mokrymi składnikami.
2. Następnym krokiem jest wymieszanie mokrych składników w drugiej misce. Roztop canna masło i wymieszaj z cukrem. Rozbij i umieść w misce także 4 jajka, dodaj ekstrakt waniliowy. Wymieszaj ręcznie, lub użyj miksera elektrycznego. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest umieszczenie nutelli i masła orzechowego w jednym pojemniku i roztopienie.
3. Po roztopieniu masła orzechowego i nutelli, połącz składniki ze wszystkich pojemników razem i dokładnie wymieszaj za pomocą trzepaczki. Wysmaruj blaszkę olejem kokosowym, a następnie przenieś na nią ciasto. Piecz w nagrzanym piekarniku w 180°C przez 30 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.