nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Koniec palenia marihuany?

Najnowsze trendy pokazują, że coraz więcej osób preferuje inne metody konsumpcji, nie jej palenie.
Czy to koniec palenia marihuany?

Naszym pierwszym doświadczeniem związanym z cannabis było palenie suchej marihuany ze szklanej fifki. Kasłanie, gastro… tak pewnie też wyglądało pierwsze doświadczenie związane z marihuaną u wielu z was.
Ludzie czasem wybierali haszysz zamiast cannabis, ale w większości przypadków były to po prostu wysuszone kwiaty. Koncentraty nie były wtedy tak popularne, a tym bardziej tak powszechnie dostępne. Teraz wszyscy skupiają swoją uwagę na koncentratach. Zazwyczaj gdy mamy opcję również je wybieramy, i jak się okazuje, wielu ludzi czuje to samo, stąd wzrost popularności koncentratów.

Czy jesteśmy świadkami końca palenia suchej marihuany?

Jeśli chodzi o konsumpcję cannabis, metody takie jak wapowanie, produkty spożywcze i stosowanie koncentratów szybko zaczynają wyprzedzać tradycyjną metodą jaką jest palenie. Rzucają się one o wiele mniej w oczy, są możliwe do realizowania publicznie i nie ma co ukrywać – są o wiele szybsze.
Z drugiej strony, w przypadku palenia suszonej marihuany – cannabis musi być pokruszone, trudniej je przechowywać, no i zapach… Niestety ale nadal istnieje piętno związane z cannabis.

Dodatkowo, palenie nie jest tak zdrowe jak inne metody konsumpcji; a faktem jest również to, że wiele ludzi po prostu nie lubi palić.

Nie wiemy czy jest to początek końca palenia marihuany. Jest to wciąż najczęściej kupowany produkt cannabis. Niektórzy ludzie boją się sięgać po nowości, czy nawet nowsze technologie, dlatego prawdopodobnie zawsze będą preferować zioło w swoim naturalnym stanie.

Jesteśmy ciekawi jak te trendy będą się rozwijać, z pewnością będziemy obserwować ten proces.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.