nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Apel do właścicieli zwierząt domowych

Apel do właścicieli zwierząt domowych: Nie poddawajcie ekspozycji na marihuanę swoich czworonogich przyjaciół!

Lekarze weterynarii zaobserwowali ogromny wzrost liczby przypadków, w których zwierzęta domowe przez przypadek skonsumowały cannabis.
Prosimy, bądźcie bardziej odpowiedzialni i miejcie oko na swoje skarby!

Legalizacja marihuany przynosi wiele pozytywnych efektów. Liczba ofiar śmiertelnych na drogach spadła, ponieważ ludzie nie piją już tak często alkoholu, który powodować może wiele wypadków.
Kolorado wykorzystuje część swoich dochodów z podatku od sprzedaży cannabis w celu pomocy dzieciom potrzebującym wsparcia finansowego, aby ukończyć edukację. Wiele ludzi stosuje marihuanę, aby wyrwać się z niebezpiecznych sideł tabletek na receptę. Przy tak wielu pozytywnych aspektach marihuany pojawił się jednak jeden negatywny: Lekarze weterynarii odnotowują ogromny wzrost liczby przypadków, w których zwierzęta domowe przez przypadek natrafiły na cannabis. Musicie być bardziej ostrożni, marihuanę należy trzymać poza zasięgiem zwierząt!

Zgodnie z Humane Society of Boulder Valley, zwierzęta nie odczuwają wpływu THC w ten sam sposób co ludzie. Czują jedynie fizyczne skutki, które mogą być dla nich zbyt ciężkie i utrzymywać się przez kilka dni. Ponadto – błagamy, nie dmuchajcie dymem z palenia w mordkę swojego zwierzaka.

Jeśli jednak tak się zdarzy i twój pies przypadkowo spożyje cannabis, od razu dzwoń na infolinię lub jedź prosto do weterynarza. Ludzie nie są w stanie umrzeć z powodu przedawkowania marihuany, ale w przypadku zwierząt sprawa ta wygląda całkiem inaczej, szczególnie w przypadku przedawkowania.
Bądź dobrym właścicielem swojego pupila i pilnuj marihuany!

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.