Apel do właścicieli zwierząt domowych

Apel do właścicieli zwierząt domowych: Nie poddawajcie ekspozycji na marihuanę swoich czworonogich przyjaciół!

Lekarze weterynarii zaobserwowali ogromny wzrost liczby przypadków, w których zwierzęta domowe przez przypadek skonsumowały cannabis.
Prosimy, bądźcie bardziej odpowiedzialni i miejcie oko na swoje skarby!

Legalizacja marihuany przynosi wiele pozytywnych efektów. Liczba ofiar śmiertelnych na drogach spadła, ponieważ ludzie nie piją już tak często alkoholu, który powodować może wiele wypadków.
Kolorado wykorzystuje część swoich dochodów z podatku od sprzedaży cannabis w celu pomocy dzieciom potrzebującym wsparcia finansowego, aby ukończyć edukację. Wiele ludzi stosuje marihuanę, aby wyrwać się z niebezpiecznych sideł tabletek na receptę. Przy tak wielu pozytywnych aspektach marihuany pojawił się jednak jeden negatywny: Lekarze weterynarii odnotowują ogromny wzrost liczby przypadków, w których zwierzęta domowe przez przypadek natrafiły na cannabis. Musicie być bardziej ostrożni, marihuanę należy trzymać poza zasięgiem zwierząt!

Zgodnie z Humane Society of Boulder Valley, zwierzęta nie odczuwają wpływu THC w ten sam sposób co ludzie. Czują jedynie fizyczne skutki, które mogą być dla nich zbyt ciężkie i utrzymywać się przez kilka dni. Ponadto – błagamy, nie dmuchajcie dymem z palenia w mordkę swojego zwierzaka.

Jeśli jednak tak się zdarzy i twój pies przypadkowo spożyje cannabis, od razu dzwoń na infolinię lub jedź prosto do weterynarza. Ludzie nie są w stanie umrzeć z powodu przedawkowania marihuany, ale w przypadku zwierząt sprawa ta wygląda całkiem inaczej, szczególnie w przypadku przedawkowania.
Bądź dobrym właścicielem swojego pupila i pilnuj marihuany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.