nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Zgony na drogach są niższe tam, gdzie marihuana jest legalna

Badania pokazują, że zgony na drogach są niższe tam, gdzie marihuana jest legalna.

Kolejny argument przeciwko legalizacji cannabis został obalony dzięki najnowszemu badaniu, które pokazuje spadek liczby ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w krajach, gdzie marihuana jest już od jakiegoś czasu legalna.

Przeciwnicy legalizacji cannabis lubią używać argumentu, że legalizacja marihuany szkodzi dobru społeczeństwa. Prokurator generalny, Jeff Sessions powiedział w rozmowie z przedstawicielami organów ścigania, że „w marihuanie jest więcej przemocy niż może się to komukolwiek wydawać”, sugerując, że legalny rynek cannabis w jakiś sposób związany jest z brutalną przestępczością.

Z nowego badania wynika, że obalono inny mit dotyczący marihuany. Wydaje się, że liczba zgonów spowodowanych w ruchu drogowym jest mniejsza w miejscach, w których marihuana jest legalna. Liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych spadła średnio o 11 procent w miejscach, gdzie cannabis jest legalne zarówno pod względem rekreacyjnym jak i medycznym.

Łatwo jest winić cannabis za wypadki drogowe, ponieważ często pozostaje ono znacznie dłużej w naszym organizmie niż jakiekolwiek inne substancje jak na przykład alkohol czy kokaina.
Dzieje się tak dlatego, że cannabis najlepiej rozpuszcza się w tłuszczach, a nie w wodzie tak jak inne substancje. Jeśli uległeś wypadkowi i stosowałeś cannabis w ciągu ostatnich kilku tygodni, z pewnością wyjdzie to na badaniu.

Nowe badanie, przeprowadzone przez Columbia University’s Mailman School of Public Health, zostało opublikowane w National Journal of Public Health. Najbardziej wymowne wyniki uzyskano w grupie wiekowej 15-44, ponieważ jest to podstawowa grupa wiekowa stosująca marihuanę. W tej grupie nastąpił również największy spadek liczby ofiar śmiertelnych.

Co mówią nam te wyniki? Wiele osób wnioskuje, że kiedy dostępny jest cannabis, mniej osób pije alkohol, co oczywiście jest przyczyną wielu wypadków drogowych. Dlatego tez firmy alkoholowe tak mocno lobbują przeciwko legalizacji.

Wygląda jednak, że marihuana ratuje życie!

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.