nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Dzieci mieszkające w rodzinach, gdzie hoduje się marihuanę są tak samo zdrowe jak ich rówieśnicy

dzieci-mieszkajace-w-rodzinach-gdzie-hoduje-sie-marihuane-nasiona-marihuany-a-dzieci

Rosnące obawy przed zdrowiem dzieci zamieszkujących w rodzinach, gdzie hoduje się marihuanę są błędne – według ostatnich badań.

Naukowcy z University of British Columbia’s School of Social Work odkryli, że dzieci mieszkające w domach, gdzie jest uprawiana marihuana nie wykazują żadnych zauważalnych różnic zdrowotnych niż dzieci mieszkające w przeciętnym domu.

Badanie było prowadzone przez Janet Douglas, doktor, która spędziła ponad 20 lat jako pracownik socjalny ochrony dziecka w B.C. Ponad tuzin lat była ona zaangażowana w przypadki dzieci żyjących w jednym domu z hodowcami marihuany.

Uważa ona, że wyniki powinny służyć jako wytyczne dla pracowników socjalnych odpowiadających na podobne przypadki.

„Jeżeli mamy zamiar utrzymywać, że dzieci są w żywym ryzyku w uprawiania marihuany, to musimy mówić jasno, co to jest za zagrożenie. Jeśli nie ma żadnych widocznych zagrożeń dla zdrowia, to musimy skreślić to z naszej listy i nie mówić, że jest to problem, skoro rzeczywiście nie mamy żadnego dowodu na to, że życie w domu, gdzie uprawiana jest marihuana wpływa na zdrowie dziecka.”

Doktor Douglas mówi, że odkrycia były niemałym zaskoczeniem, ponieważ jej doświadczenie doprowadziło ją do wierzeń, że hodowcy stwarzają wiele zagrożeń dla dzieci. Niebezpieczne sprzęty związane z uprawą marihuany, a także pleśń i inne zanieczyszczenia powietrza były niektórymi z jej głównych problemów.

Jednak, kiedy doktor Douglas i jej koleżanka porównały względne zdrowie dzieci żyjących w takich domach, nie znalazły żadnych znaczących różnic, ani w zdrowiu, ani w ilości leków przepisywanych dla tych dzieci w porównaniu z rówieśnikami.

„Jeśli chodzi o perspektywy opieki nad dziećmi, po prostu musimy zrozumieć, jakie są podstawy naszej interwencji,” mówi doktor Douglas. „Jeśli zdrowie tych dzieci nie jest narażone, to musimy szczerze stwierdzić, że to nie nasza sprawa.”

Badanie otrzymało dofinansowanie z MITACS, BC Mental Health and Addictions Research Network, the BC Child and Youth Health Research Network i BC Ministry for Children and Family Development.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.