nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Znaczenie słupków w uprawie cannabis

Znaczenie słupków w uprawie cannabis, GrubyLoL.com

Producenci cannabis, którzy rozumieją cykl życia cannabis i potrafią odróżnić rośliny męskie i żeńskie, zawsze odnoszą więcej sukcesów niż hodowcy, którzy się tym nie interesują. Słupki mogą powiedzieć nam wiele o cannabis.

Słupek to żeński organ rośliny cannabis oznaczający jej płeć. Dla zwykłego, domowego ogrodnika, słupek jest włoskiem wystającym z kielicha żeńskiego kwiatu. Rośliny zapylane są w momencie kiedy słupki z wysklepionymi włoskami wchodzą w kontakt z pyłkiem z męskiej rośliny.

Zamiast koncentrować się na produkcji bardziej żywicznych kwiatów, żeńska roślina cannabis zaczyna rozwijać nasiona. Rośliny będą słabsze, a nasiona tworzyć będą się w miejscu przylistków.

• Czego możesz dowiedzieć się dzięki słupkom?

Zwykle rośliny męskie rozwijają kwiaty wcześniej niż ich kobiece odpowiedniki. 3 – 6 tygodni po wykiełkowaniu powinieneś być w stanie rozróżnić już rośliny męskie od żeńskich. Podobnie, jeśli nie korzystasz z nasion feminizowanych, właśnie w tym momencie powinieneś zidentyfikować męskie rośliny i je usunąć.

Czasem rośliny mogą wymagać aż osiem tygodni, ale mimo tego większość hodowców robi pierwszą selekcję już po 4 – 6 tygodniu uprawy i po prostu zachowuje kilka roślin, których nie jest pewna i ma na nie oko.

Automatycznie kwitnące rośliny cannabis mają tendencję do gwałtownego produkowania kwiatów i to szybciej niż możesz się tego spodziewać. Gdzieś pomiędzy dniem 15, a 35 po wykiełkowaniu, na roślinach pojawi się wiele białych słupków. Tydzień później możesz spodziewać się pulchnych kielichów połyskujących żywicą. Słupki będą szybko zmieniać kolor z białego na pomarańczowy/ czerwony.

Dzięki fotoperiodzie odmiany cannabis przechodzą przez trzy etapy: wczesne kwitnienie, średnie kwitnienie oraz późne kwitnienie. Słupki są doskonałym wskaźnikiem postępu wzrostu twoich żeńskich roślin cannabis. Na początku przy cyklu światła 12/12 słupki będą całkowicie białe, gdzieś w okolicach 4 – 6 tygodnia możesz spodziewać się pierwszej zmiany kolorów na pomarańczowy/ czerwony i/ lub różowy. W tygodniach 7 – 10 kolor zmieni się na piękny i dojrzały odcień czerwieni, pomarańczu i brązu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.