nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Alkohol i cannabis razem

Alkohol i cannabis razem, GrubyLoL.com

Jak myślicie, co może zrobić przemysł alkoholowy w obliczu rosnącego popytu na marihuanę?

Przemysł alkoholowy prosperować będzie zawsze, ale istnieje realne ryzyko, że jego udziały w rynku rekreacyjnym zmniejszą się drastycznie. Większość państw, które dopuszczają jakąś formę sprzedaży cannabis, całkowicie oddzielają ją od sprzedaży alkoholu.

Jednak kanadyjska prowincja Newfoundland & Labrador może zerwać ten tren umożliwiając sprzedaż cannabis w tych samych sklepach, w których sprzedaje się alkohol. Dzięki temu marihuana stałaby się o wiele bardziej dostępna, a klienci nie musieliby specjalnie udawać się do wyspecjalizowanych sklepów, żeby kupić substancję. Można by wtedy dosłownie decydować między cannabis a alkoholem stojąc przed półką z nimi w sklepie.

Przemysł alkoholowy będzie musiał z pewnością wprowadzić na rynek nowy sposób, który wzmocni wśród społeczeństwa pozytywne skojarzenia związane z alkoholem. Takie twierdzenie można zastosować do praktycznie każdego biznesu, który kiedyś radził sobie dobrze, a teraz coraz mniej osób jest nim zainteresowanych.
Problem z alkoholem polega na tym, że amerykańskie raporty z Center Kontroli i Prewencji zgłaszają ponad 90.000 zgonów rocznie, w których alkohol był ważnym ich czynnikiem.

Przemysł alkoholowy nigdy tak naprawdę nie skonfrontowano z tym, iż powoduje znaczny impakt na zdrowie, tak jak było to w przypadku przemysłu tytoniowego. Biorąc to wszystko pod uwagę, ludzie wydają się teraz bardziej świadomi negatywnych konsekwencji zdrowotnych związanych ze stosowaniem alkoholu.

Najlepszą opcją, z jakiej może skorzystać przemysł alkoholowy, jest zaangażowanie się w przemysł cannabis. Obecnie realizowanych jest wiele możliwości połączenia alkoholu z cannabis.

Molson Coors inwestuje w Aurora Cannabis. Marki Constellation, które są właścicielami Corony, mają częściowe udziały w Canopy Growth, które szacuje się na 6,6 miliarda dolarów. Branża alkoholowa może nawet zwiększyć świadomość marketingową, aby pomóc w sprzedaży cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.