nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Objawy abstynencji jako jeden ze skutków marihuany: mit czy rzeczywistość?

Objawy abstynencji jako jeden ze skutków marihuany: mit czy rzeczywistość?, GrubyLoL.com

Jednym z najczęstszych pytań dotyczących marihuany jest to, czy stosowanie jej może doprowadzić do uzależnienia i abstynencji.

Wiele regularnych użytkowników twierdzi, że marihuana nie uzależnia. Inni uważają, że możliwym jest, aby być uzależnionym od prawie wszystkiego psychicznie – i w przypadku marihuany mają rację.

„Psychologiczne lub behawioralne uzależnienie jest definiowane jako utrata kontroli nad użyciem,” mówi doktor David Gorelick, profesor psychiatrii na Uniwersytecie Medycyny w Maryland, które przeprowadził szereg badań dotyczących konopi.

Ale często użytkownicy marihuany nie są zagrożeni tylko uzależnieniem psychicznym.

To dlatego, że aktywne składniki marihuany działają na konkretne miejsca – znane jako receptory kannabinoidowe – które kontrolują ciało zarówno fizycznie jak i psychicznie. Działanie kannabinoidów na te receptory zmienia ich stan.

„Mówiąc najprościej, jest to system biologiczny, który reaguje podczas zażywania konopi,” wyjaśnia doktor David Allsop, profesor na Uniwersytecie w Sydney, który również studiował konopie w różnych aspektach jej działania.

Gdy stosowanie konopi jest przerwane, receptory muszą dostosować się do normalnego poziomu. Ma to skutki psychologiczne i fizyczne, jak mówi dr Allsop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.