Marihuana – Podstawowa Wiedza na Jej Temat

Rosnąca popularność marihuany jest oczywista, ale wielu ludzi nie posiada podstawowej wiedzy na temat tej rośliny. Oto parę faktów, które powinieneś znać.

Marihuanę można spożywać nie wiele różnych sposobów.

Marihuana może być zwinięta w jointa przy użycia papieru. Kiedy miesza się ją z tytoniem – aby dodać smak oraz aby spalała się wolniej – nazywa się to spliff. Marihuana może być także palona w powłoce cygara, co określane jest jako blant.

Inną powszechną metodą palenia marihuany jest używanie lufki, szklanej rurki. Jest jeszcze bongo – specjalny rodzaj rury, w której dym przechodzi przez wodę i jest uważane przez niektórych, że to skuteczny sposób na zmniejszenie narażenia na działanie czynników rakotwórczych w dymie.

Kolejną metodą jest spożywanie marihuany poprzez umieszczenie jej w produktach spożywczych. Zaparzanie jej jako herbaty jest również jedna z opcji.

Spośród wszystkich tych metod, naukowcy i lekarze zgadzają się, że najbezpieczniejszym sposobem spożywania marihuany jest waporyzowanie. Waporyzator ogrzewa konopie do momenty, który odparowuje składniki aktywne bez palenia, a tym samym eliminuje szkodliwe skutki palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.