Cannabis i psy

Cannabis i psy: Złe połączenie.

Chcemy, aby ten artykuł był pewnego rodzaju uprzedzeniem dla wszystkich ludzi, którzy uważają, że zabawne jest podawanie psom cannabis. Nie rób tego! To może być naprawdę przerażające doświadczenie dla twojego zwierzaka.

TESTOWANIE CANNABIS NA PSACH

W jednym z badań, z kilku próbek płynu Cannabis Americana przygotowano ekstrakty cannabis, zgodnie z U.S.P, i przetestowano je na zwierzętach pod kątem aktywności fizjologicznej.

Metoda testowania polegała zasadniczo na uważnej obserwacji efektów fizjologicznych wywoływanych u psów po wewnętrznym podaniu preparatu.

Podczas testu, podano standardową dawkę (0,01 grama na kilogram masy) w postaci małej kapsułki. Język psa jest wyciągany do przodu, a kapsułka umieszczana na tylnej części języka. Następnie szybko zwalnia się język, a kapsułka z łatwością jest połykana przez psa. Aby substancja mogła zostać szybko wchłonięta, należy zaprzestać karmienia psa na dwadzieścia cztery godziny przed wykonaniem badania i w razie potrzeby podać skuteczny środek przeczyszczający.

W stosunkowo krótkim czasie pies zaczyna wykazywać charakterystyczne działanie leku. Istnieją trzy typowe efekty, które można zauważyć po podaniu ekstraktów cannabis: pobudliwość, zaburzona koordynacja, a następnie okres senności.

Pierwsze zależne jest od organizmu psa, podczas gdy zaburzenia koordynacji występują w ciągu jednej lub dwóch godzin od podania substancji; pies traci kontrolę nad nogami i mięśniami podtrzymującymi głowę, więc jego głowa opada, a ciało zaczyna się kołysać, a nawet upada – co może powodować uszkodzenia ciała spowodowane uderzeniem w ostry lub twardy przedmiot.

Przed przeprowadzeniem badania, dokonano dokładnego przeszukania literatury na ten temat w celu określenia toksyczności konopi. Nie odnotowano żadnego przypadku śmiertelnego zatrucia marihuaną, zwłaszcza u ludzi, jednak u psów wystąpić mogą naprawdę niepokojące objawy.

Na przykład, w jednym z badań, średniej wielkości psu podano podwójną dawkę aktywnego U.S.P. dożylnie, spodziewając się, iż taka dawka z pewnością wywoła śmierć zwierzęta. Ku zdziwieniu naukowców, pies znajdował się w stanie nieświadomości oraz nieprzytomności około półtora dnia, a po tym czasie całkowicie powrócił do siebie.
Ten pies otrzymał nie tylko aktywne składniki marihuany, ale także niewielkie ilości alkoholu, zawarte w płynnym ekstrakcie cannabis.

Inny pies, otrzymał około 7 gramów cannabis i zaobserwowano u niego takie same efekty.

Nikt nigdy nie podał specjalnie psu wystarczającej ilości U.S.P. Lub innego preparatu w celu spowodowania śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.