nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Program studiów w dziedzinie nauki marihuany

Michigan University uruchamia program studiów w dziedzinie nauki marihuany oraz biznesu. Program łączy w sobie chemię, biologię, botanikę, ogrodnictwo, marketing oraz finanse.

Marquette, Michigan – Uniwersytet w Michigan oferuje nowe, niezwykłe studia specjalizujące się w marihuanie.

Northern Michigan University w Marquette rozpoczęło w poprzednim semestrze nowy program dotyczący medycznych roślin, z około tuzinem studentów w pierwszej klasie – mówi Detroit Free Press. Program łączy w sobie chemię, biologię, botanikę, ogrodnictwo, marketing oraz finanse.

To niezwykły program. Inne uniwersytety oferują zajęcia z zakresu polityki i prawa cannabis. I takie miejsca jak Oaksterdam University, Cannabis College, i Humboldt Cannabis College, wszystkie w Kalifornii; i THC University, the Grow School i Clover Leaf University w Denver oferują certyfikaty w różnych dziedzinach. Program Northern Michigan jest wyjątkowy, ponieważ uniwersytet oferuje czteroletni dyplom dotyczący nauki i biznesu, które stoją za uprawianiem marihuany.

„Kiedy ludzie słyszą, co jest moją specjalizacją, wielu z nich mówi: „Wow, ale super. Dostaniesz dyplom z uprawiania marihuany” – powiedział Alex Roth, student drugiego roku w programie. „Ale to wcale nie jest łatwy kierunek” dodaje.

Brandon Canfield, profesor chemii w Northern Michigan, powiedział, że studenci mają w programie uprawiania roślin, ale zamiast cannabis, przyglądają się innym roślinom, które są tradycyjnie uznawane za posiadające wartości lecznicze i nie są przy tym nielegalne. Studenci uczą się mierzyć oraz ekstrahować związki z roślin, które można potem wykorzystać do celów medycznych, a następnie uczą się, jak odnosić tę wiedzę do roślin marihuany, które mogą być stosowane w leczeniu różnych chorób, w tym bólu chronicznego, nudności, drgawek oraz jaskry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.