Program studiów w dziedzinie nauki marihuany

Michigan University uruchamia program studiów w dziedzinie nauki marihuany oraz biznesu. Program łączy w sobie chemię, biologię, botanikę, ogrodnictwo, marketing oraz finanse.

Marquette, Michigan – Uniwersytet w Michigan oferuje nowe, niezwykłe studia specjalizujące się w marihuanie.

Northern Michigan University w Marquette rozpoczęło w poprzednim semestrze nowy program dotyczący medycznych roślin, z około tuzinem studentów w pierwszej klasie – mówi Detroit Free Press. Program łączy w sobie chemię, biologię, botanikę, ogrodnictwo, marketing oraz finanse.

To niezwykły program. Inne uniwersytety oferują zajęcia z zakresu polityki i prawa cannabis. I takie miejsca jak Oaksterdam University, Cannabis College, i Humboldt Cannabis College, wszystkie w Kalifornii; i THC University, the Grow School i Clover Leaf University w Denver oferują certyfikaty w różnych dziedzinach. Program Northern Michigan jest wyjątkowy, ponieważ uniwersytet oferuje czteroletni dyplom dotyczący nauki i biznesu, które stoją za uprawianiem marihuany.

„Kiedy ludzie słyszą, co jest moją specjalizacją, wielu z nich mówi: „Wow, ale super. Dostaniesz dyplom z uprawiania marihuany” – powiedział Alex Roth, student drugiego roku w programie. „Ale to wcale nie jest łatwy kierunek” dodaje.

Brandon Canfield, profesor chemii w Northern Michigan, powiedział, że studenci mają w programie uprawiania roślin, ale zamiast cannabis, przyglądają się innym roślinom, które są tradycyjnie uznawane za posiadające wartości lecznicze i nie są przy tym nielegalne. Studenci uczą się mierzyć oraz ekstrahować związki z roślin, które można potem wykorzystać do celów medycznych, a następnie uczą się, jak odnosić tę wiedzę do roślin marihuany, które mogą być stosowane w leczeniu różnych chorób, w tym bólu chronicznego, nudności, drgawek oraz jaskry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.