Seks Na Haju

Kilka wskazówek na seks na haju.

Połączenie marihuany i seksu jest popularne nie bez powodu. Dzisiaj mamy dla ciebie kilka wskazówek, które pomogą ci w pełni wykorzystać potencjał tego doświadczenia.

Marihuana i seks to wspaniałe połączenie. Razem mają wiele sensu: połączenie dwóch czynności, które same w sobie są bardzo przyjemne, i które mogą się również uzupełniać.

Marihuana może pomóc ludziom na wiele sposobów; branża cannabis już to wykorzystała, opracowując lubrykanty i produkty, które mają na celu poprawę seksu. Bardzo popularne jest również palenie w stylu starej szkoły i artykuły spożywcze, które pozwalają ludziom uwolnić się od zahamowań w sposób, w jaki w przeciwnym razie mieliby problemy.

Oto pięć wskazówek dotyczących seksu na haju:

• Wybierz metodę konsumpcji marihuany, którą znasz

Jeśli po raz pierwszy wypróbowujesz kombinację marihuany i seksu, spróbuj użyć metody, którą dobrze znasz, aby pozbyć się niektórych czynników, które są poza twoją kontrolą.

Jeśli lubisz planować z wyprzedzeniem, spróbuj poeksperymentować z różnymi odmianami i metodami konsumpcji przed ważną nocą, aby móc sobie poradzić z hajem i wyeliminować jego potencjalne, negatywne skutki uboczne.

• Weź pod uwagę różne odmiany marihuany

Przeprowadź badania i poznaj różne rodzaje marihuany, ponieważ mogą one w różny sposób wpływać na twoje ciało i wydajność. Podczas gdy niektóre odmiany wzmacniają doznania fizyczne, inne pozostawiają cię z bardziej umysłowymi efektami, co może być frustrujące, gdy próbujesz doświadczyć specjalnego doświadczenia seksualnego. Chociaż ludzie różnie reagują na różne odmiany marihuany, sativy są dobrym punktem wyjścia, ponieważ poprawiają nastrój i zwiększają wrażliwość.

• Zacznij od małych ilości

Nie chcesz być na zbyt mocnym haju, więc bądź ostrożny i pal lub spożywaj produkty spożywcze powoli, sprawiając, że proces osiągania haju jest tak stopniowy, jak to tylko możliwe. Jeśli zależy Ci na mocniejszych efektach, zawsze możesz spożyć więcej marihuany – ale jeśli twoje efekty będą zbyt mocne, nie będziesz mógł nic z tym zrobić.

• Wykorzystaj lubrykant

Lubrykant zawsze dobry pomysł, zwłaszcza jeśli próbujesz czegoś nowego, co może sprawić, że poczujesz się trochę nerwowy. Kolejną rzeczą, na którą powinieneś uważać, jest fakt, że THC wysusza usta i spowalnia produkcję płynów w organizmie, co tak naprawdę nie przekłada się na przyjemny seks. Trzymaj swój lubrykant w pobliżu i bądź nawodniony.

• Baw się nowymi doznaniami

Wypróbuj nowe zabawki lub doznania, wykorzystując nowo nabytą wrażliwość swojego ciała. Ponownie, ważne jest, aby działać powoli, aby uniknąć przytłoczenia, unikając zbyt intensywnych scenariuszy. Zaszalej z kostką lodu, odrobiną lubrykantu lub cokolwiek innego, co brzmi jak dobra zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.