nasiona marihuany, konopi

Pierwsza międzygwiezdna asteroida wygląda jak joint

Pierwsza międzygwiezdna asteroida, jaką kiedykolwiek odkryto, wygląda jak masywny joint, który przemieszcza się w przestrzeni kosmicznej.

Przestrzeń kosmiczna jest naprawdę dzika. Zaledwie miesiąc temu naukowcy odkryli dwie gwiazdy neutronowe, które zderzają się ze sobą. Był to dowód na istnieje fal grawitacyjnych, jednej z teorii Alberta Einsteina, która została udowodniona niedawno. Przestrzeń, niespokojna jak zawsze, rzuca nam kolejne prezenty, w samą porę na święta. Naukowcy na Hawajach zauważyli coś, co uważają za pierwszą międzygwiezdną asteroidę jaką kiedykolwiek odkryliśmy, przedmiot z jakiegoś innego układu słonecznego, który przechodzi przez nasz układ. Jest to coś nieznanego. Być może nigdy po prostu nie natknęliśmy się na metale, z jakich jest wykonana.

Ah, i warto nadmienić, że wygląda jak ogromny joint.

Długa i smukła, naturalne zgięcie kamienia przypomina wgnieciony i skręcony papier jointa. Ten gigantyczny joint jest mniej więcej wielkości boiska piłkarskiego, choć obraca się bardziej jak batuta dyrygenta niż jak spirala futbolowa. Uważa się, że jest gęsta i metaliczna, a ciemnoczerwona, napromieniona kolorystyka sugeruje, że może mieć miliony lat i jest wyjątkowo wilgotna. Od kształtu do wielkości, nie przypomina niczego co znajduje się w naszym Układzie Słonecznym.

Asteroidę nazwano Oumuamua. „Oumuamua w wolnym tłumaczeniu oznacza ‚posłańca, który przybywa z dalekiej przeszłości’” – przeczytać można w raporcie Obserwatorium Gemini.

„Ta rzecz jest naprawdę dziwna” – powiedziała Karen Meech, kierująca zespołem, który odkrył asteroidę. Uważa się, że ta asteroida może być równie dobrze ‚samotnym wilkiem’, pływającym po Drodze Mlecznej bez układu gwiazdowego.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Pierwsza międzygwiezdna asteroida wygląda jak joint”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.