Kobiety, które mają duży wpływ na przemysł cannabis

Nie tak dawno temu w naszym świecie, kobiety były głośno krytykowane za palenie lub nawet przyznawanie się do palenia. Jestem pewien, że istniały okresy, w których kobiety były „palone na stosie” za korzystanie z takich ziół. Jednak dzisiejsze pokolenie mocno obala wszelkie stereotypy, które istniały wcześniej otwierając się na temat marihuany.

• Charlo Greene

Charlo stała się międzynarodowym bohaterem z dnia na dzień, kiedy powiedziała słynne „Fuck It, I Quit” na żywo w telewizji, podczas swojej pracy na antenie jako reporter KTVA w Anchorage (Alaska). Charlo nie żałuje decyzji, którą podjęła oraz tego, że zaczęła propagować i pomagać przy legalizacji marihuany na Alasce.

• doktor Dina

Dina Browner miała zaszczyt zapalenia swojego pierwszego blanta nie z kim innym, ale ze Snoop Doggiem. Wiele lat później, kiedy jeden z jej przyjaciół cierpiących na raka rozpaczliwie szukał marihuany, Dina wkroczyła w coś, co zmieniło jej życie. Doktor Dina była osobą odpowiedzialną za pomoc lekarzom w sprowadzenie medycznej marihuany w obszar LA i można powiedzieć, że Snoop Dogg był jednym z jej pierwszych, sławnych klientów.

Przez wiele lat Dina pozostawała poza światłami reflektorów, ponieważ nie chciała zwracać uwagi na swoją działalność. Prowadzi ona swoją przychodnię w West Hollywood, która jest domem dla wielu gwiazd. Oprócz tego Dina praktykuje wizyty domowe wśród osób, które nie chcą przyznawać się publicznie, że palą marihuanę.

• Wanda James

Wanda James była nie tylko pierwszą afro – amerykanką, która otworzyła przychodnię w Kolorado, ale także pierwszą kobietą, która to zrobiła. Po zajmowaniu się branżą restauracyjną przez wiele lat, Wanda postanowiła wraz ze swoim mężem wkroczyć w rynek produktów spożywczych na bazie cannabis.
Ich działalność została zawieszona w 2013 roku wskutek problemów bankowych, jednak nie powstrzymało ich to od pracy na rzecz cannabis. Wanda z mężem rozpoczęli prowadzenie prywatnych lekcji gotowania, które pokazywały jak prawidłowo przyrządzać produkty zawierające konopie.

• Katja Blichfeld

Zanim Katja uruchomiła pierwszą oryginalną serię Vimeo, High Maintenance, była dyrektorem kastingu 30 Rock. Katja i jej mąż, Ben Sinclair stworzyli pierwszą internetową serię, finansując projekt z własnej kieszeni. High Maintenance to internetowy serial o dilerze marihuany.

• Genifer Murray

Genifer nie była przeznaczona kariera w przemyśle cannabis. Zamiast tego, nosiła tytuł w dziedzinie mikrobiologii pracując w branży sprzedażowej fitness, telekomunikacji oraz nieruchomości. Jednak po jednej rozmowie z nieznajomym w barze, wszystko się zmieniło. Pomysł zaczął się od tego, iż co jeśli mogłaby przetestować siły działania pochodnych cannabis w ten sam sposób jak testowane są leki farmaceutyczne.
Już w następnym roku była współzałożycielem spółki Cannlabs, która testuje nie tylko kwiaty ale także olej haszyszowy, waporyzatory, oraz wszelkie produkty spożywcze zawierające cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.