nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Kobiety, które mają duży wpływ na przemysł cannabis

Kobiety, które mają duży wpływ na przemysł cannabis, GrubyLoL.com

Nie tak dawno temu w naszym świecie, kobiety były głośno krytykowane za palenie lub nawet przyznawanie się do palenia. Jestem pewien, że istniały okresy, w których kobiety były „palone na stosie” za korzystanie z takich ziół. Jednak dzisiejsze pokolenie mocno obala wszelkie stereotypy, które istniały wcześniej otwierając się na temat marihuany.

• Charlo Greene

Charlo stała się międzynarodowym bohaterem z dnia na dzień, kiedy powiedziała słynne „Fuck It, I Quit” na żywo w telewizji, podczas swojej pracy na antenie jako reporter KTVA w Anchorage (Alaska). Charlo nie żałuje decyzji, którą podjęła oraz tego, że zaczęła propagować i pomagać przy legalizacji marihuany na Alasce.

• doktor Dina

Dina Browner miała zaszczyt zapalenia swojego pierwszego blanta nie z kim innym, ale ze Snoop Doggiem. Wiele lat później, kiedy jeden z jej przyjaciół cierpiących na raka rozpaczliwie szukał marihuany, Dina wkroczyła w coś, co zmieniło jej życie. Doktor Dina była osobą odpowiedzialną za pomoc lekarzom w sprowadzenie medycznej marihuany w obszar LA i można powiedzieć, że Snoop Dogg był jednym z jej pierwszych, sławnych klientów.

Przez wiele lat Dina pozostawała poza światłami reflektorów, ponieważ nie chciała zwracać uwagi na swoją działalność. Prowadzi ona swoją przychodnię w West Hollywood, która jest domem dla wielu gwiazd. Oprócz tego Dina praktykuje wizyty domowe wśród osób, które nie chcą przyznawać się publicznie, że palą marihuanę.

• Wanda James

Wanda James była nie tylko pierwszą afro – amerykanką, która otworzyła przychodnię w Kolorado, ale także pierwszą kobietą, która to zrobiła. Po zajmowaniu się branżą restauracyjną przez wiele lat, Wanda postanowiła wraz ze swoim mężem wkroczyć w rynek produktów spożywczych na bazie cannabis.
Ich działalność została zawieszona w 2013 roku wskutek problemów bankowych, jednak nie powstrzymało ich to od pracy na rzecz cannabis. Wanda z mężem rozpoczęli prowadzenie prywatnych lekcji gotowania, które pokazywały jak prawidłowo przyrządzać produkty zawierające konopie.

• Katja Blichfeld

Zanim Katja uruchomiła pierwszą oryginalną serię Vimeo, High Maintenance, była dyrektorem kastingu 30 Rock. Katja i jej mąż, Ben Sinclair stworzyli pierwszą internetową serię, finansując projekt z własnej kieszeni. High Maintenance to internetowy serial o dilerze marihuany.

• Genifer Murray

Genifer nie była przeznaczona kariera w przemyśle cannabis. Zamiast tego, nosiła tytuł w dziedzinie mikrobiologii pracując w branży sprzedażowej fitness, telekomunikacji oraz nieruchomości. Jednak po jednej rozmowie z nieznajomym w barze, wszystko się zmieniło. Pomysł zaczął się od tego, iż co jeśli mogłaby przetestować siły działania pochodnych cannabis w ten sam sposób jak testowane są leki farmaceutyczne.
Już w następnym roku była współzałożycielem spółki Cannlabs, która testuje nie tylko kwiaty ale także olej haszyszowy, waporyzatory, oraz wszelkie produkty spożywcze zawierające cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.