Zwiększanie Kreatywności Za Pomocą Marihuany

Miarą naukową „kreatywnego myślenia” jest myślenie dywergencyjne lub umiejętność stosowania taktyk, takich jak burza mózgów, kreatywne myślenie, myślenie nieszablonowe lub każdy inny sposób, w jaki wymyślamy interesujące rozwiązania problemów.

Jednym ze sposobów na wywołanie kreatywnego myślenia jest świadome używanie marihuany. Badania wykazały, że chociaż konsumenci uważają, że konopie indyjskie pobudzają kreatywność, wyższe dawki marihuany spowodowały upośledzenie kreatywnego myślenia. Ważne jest, aby wybrać mechanizm konsumpcji marihuany o niskiej dawce, niezależnie od tego, czy jest to kilka zaciągnięć z jointa, czy produkty spożywcze – mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o kreatywne myślenie.

Koncepcje neuronauki poznawczej silnie sugerują, że kora przedczołowa odgrywa kluczową rolę w funkcjach poznawczych niezbędnych do kreatywnego myślenia. Wiadomo, że marihuana stymuluje przepływ krwi do płata czołowego mózgu, pozwalając neutronom na bardziej sporadyczne wystrzeliwanie, powodując więcej stanu swobodnego przepływu.

Teraz, gdy rozumiesz podstawy naukowe stojące za tym, jak i dlaczego marihuana może zwiększyć kreatywność, co z nią robisz? Być może masz projekt, w którym brakuje ci kreatywności i potrzebujesz pomocy?

„Kreatywne myślenie jest przewagą konkurencyjną w tak wielu aspektach życia i pracy. Chodzi o wymyślanie na nowo, eksperymentowanie, rozwój, podejmowanie ryzyka, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobrą zabawę”.

Doświadczenie

Pewnego niedzielnego popołudnia, jeden z naszych znajomych skonsumował ciasteczko z dodatkiem marihuany. Po wykonaniu wszystkich swoich obowiązków, oraz odprężeniu się, postanowił popracować nad swoją kreatywnością.

Zapoznał się z historią sławnych osób, które przez lata spożywały konopie indyjskie (ludzi takich jak Pablo Picasso, Notorious B.I.G i Malcolm X), dowiadując się więcej o procesie twórczym oraz sposobie myślenia potrzebnym do kreatywności.

Będąc myślicielem z dominującą ewą półkulą mózgu (ktoś, kto jest lepszy w czytaniu, rozumowaniu, mówieniu, pisaniu, matematyce i logice) z ciekawością czekał, co jego prawa półkula miała do zaoferowania (kreatywność, sny, emocje, wyobraźnia i intuicja).

Pierwszy wniosek do jakiego doszedł, to fakt, że kreatywne myślenie jest trudne! Miał trudności z przełamaniem własnych barier, które stworzył w swoim umyśle oraz zagłębieniem się w sedno czystej kreatywności.

Jedną z rzeczy, którą kochamy wszyscy w marihuanie jest to, że pozwala obniżyć zahamowania oraz nieustanną paplaninę w umyśle, aby naprawdę zadomowić się w teraźniejszości i pozwolić moim myślom swobodnie płynąć.

Podsumowanie

Jeśli chcesz rzucić wyzwanie swojemu umysłowi, uwolnij swoje zahamowania, przenosząc myśli na wyższy poziom, koniecznie spróbuj marihuany. Można śmiało powiedzieć, że marihuana topi wszelkie bariery w umyśle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.