Millenialsi Napędzają Gospodarkę Cannabis

Oprócz innych kwestii, millenialsi bardzo szybko się uczą oraz lepiej komunikują, co czyni ich bardziej elastycznymi i podatnymi na zmiany niż starsze pokolenia.

Konsumpcja marihuany nadal jest tematem tabu, ale wygląda na to, że pokolenie millenialsów ciężko pracuje, aby zmienić ten fakt. Są pionierami rekreacyjnego używania marihuany i głównym powodem, dla którego tak wiele stanów USA zdecydowało się zalegalizować marihuanę od 2012 roku.

W przeciwieństwie do pokolenia wyżu demograficznego, millenialsi okazują się być otwarci na nowe doświadczenia, a tym samym stają się prawdziwymi motorami zmian społecznych. I nie chodzi tylko o zmianę klimatu społecznego – Millenialsi przyczyniają się również do rozwoju zupełnie nowej branży. Wielkość światowego rynku konopi wyniosła w 2018 roku 10,6 miliarda dolarów i przewiduje się, że do 2026 roku osiągnie prawie 100 miliardów dolarów.

Ale jak millenialsi napędzają gospodarkę cannabis? Czytaj dalej, aby zobaczyć, co sprawia, że ​​są tak podekscytowani rekreacyjnym używaniem marihuany.

Kim są millenialsi?

Jake Gardner mówi, że musisz zrozumieć cechy, wartości i zainteresowania millenialsów, jeśli chcesz poznać ich motywy do przyjmowania zioła.

Millenialsi to osoby urodzone między 1980 a 2000 rokiem. W Stanach Zjednoczonych jest ponad 80 milionów millenialsów, co już czyni ich największą kohortą społeczną w Stanach Zjednoczonych.

Jakie są cechy przeciętnego millenialsa?

Przede wszystkim są to osoby obeznane z technologią, które korzystają z sieci społecznościowych i innych narzędzi cyfrowych, aby odkrywać nowe rzeczy, koncepcje i trendy. Szybko się komunikują i uczą się, co czyni ich bardziej elastycznymi i podatnymi na zmiany niż starsze pokolenia.

Po drugie, są dobrze wykształconymi profesjonalistami, którzy chcą przyjąć nowe wzorce zachowań. Zamiast trzymać się tradycji i rutyny społecznej, millenialsi działają niezależnie i ponownie rozważają stare i/lub przestarzałe wartości.

To wszystko sprawia, że ​​Millenialsi są najgłośniejszymi zwolennikami rekreacyjnej konsumpcji marihuany. Potwierdzają to różne raporty:

• Prawie 55 milionów dorosłych w Stanach Zjednoczonych używa obecnie marihuany, z czego ponad 35 milionów to regularni użytkownicy.
• Ponad 50% wszystkich osób, które zgłosiły używanie marihuany, było w grupie wiekowej millenialsów.
• Aż 76% millenialsów uważa, że ​​marihuana powinna zostać w pełni zalegalizowana.
• Prawie 90% millenialsów twierdzi, że marihuana jest bezpieczniejsza niż gorzałka.

Wiele badań pokazuje, że Millenialsi są prawdziwymi motorami gospodarki konopiami, ale przyjrzyjmy się głębiej i poznaj powody, dla których to robią.

Dlaczego millenialsi tak bardzo lubią marihuanę?

Teraz, gdy znasz już cechy typowego millenialsa, nadszedł czas, aby pomyśleć o jego motywach do konsumpcji produktów z konopi. Nie ma jednego konkretnego powodu, aby to zrobić, ale cały zestaw idei, przyczyn i intencji. Wskażemy tutaj najważniejsze powody:

• Marihuana nie powoduje kaca

Zdecydowana większość millenialsów woli marihuanę od alkoholu, ponieważ nie powoduje kaca. Nie muszą cierpieć dzień po wyjściu i przechodzić przez ból i agonię kaca, a jednocześnie zachowują się lepiej i pamiętają wszystko, co robili poprzedniej nocy.

• Marihuana jest tańsza

Innym ważnym powodem spożywania produktów z konopi indyjskich jest fakt, że marihuana jest tańsza niż alkohol. Zamiast wydawać 50 dolarów na upijanie się, mogą stworzyć ten sam (jeśli nie lepszy) efekt za 15-20 dolarów.

• Zioło pomaga im się zrelaksować

Bardzo często, gdy osoba, która czuje się zestresowana, sprawdza i testuje produkty z konopi. W przeciwieństwie do alkoholu, marihuana jest idealna dla osób, które chcą się zrelaksować i pozbyć niepokoju. Według raportu, palenie marihuany może w krótkim okresie znacznie zmniejszyć zgłaszane przez samych osoby poziomy depresji, lęku i stresu.

• Zioło nie jest toksyczne i ma zero kalorii

Millenialsi skupiają się na zdrowiu i sprawności, co jest kolejnym powodem, dla którego preferują marihuanę jako podstawową metodę relaksacji. Mianowicie, zioło nie jest tak toksyczne jak alkohol i nie ma kalorii. Innymi słowy, możesz go spożywać bez uszkadzania swojego ciała.

• Konopie indyjskie to dobra inwestycyjna

Millenialsi to nie tylko konsumenci konopi, ale także inwestorzy. Raporty pokazują, że millenialsi uważają produkty z marihuany za świetną okazję inwestycyjną, co jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu całej branży konopi.

Co spowalnia przemysł konopi indyjskich?

Branża konopna oczywiście przeżywa przełom, ale istnieje kilka przeszkód, które wciąż musi pokonać, aby wywrzeć jeszcze największy wpływ na potencjalnych konsumentów na całym świecie.

Po pierwsze, zdecydowana większość decydentów wciąż jest temu przeciwna i trudno sobie wyobrazić, by zmienili zdanie w najbliższym czasie. Po drugie, cały temat jest nadal bardzo kontrowersyjny. Wiele osób unosi brwi, gdy słyszą, jak ktoś mówi o paleniu trawki, dlatego tak wielu millenialsów ukrywa fakt, że regularnie spożywa marihuanę.

Poza tym liczne badania pokazują, że regularne używanie marihuany przez młodzież trwale obniża IQ. Nie trzeba dodawać, że nie sprawia to, że rodzice są szczęśliwi i zachwyceni legalizacją marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.