nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Sklepy z marihuaną w Kolorado proponują „Zielony Piątek”

Sklepy z marihuaną w Kolorado proponują „Zielony Piątek”, GrubyLoL.com

Jeżeli oglądasz TV to prawdopodobnie słyszałeś dużo o „Czarnym Piątku” – nazwa dnia następującego po Święcie Dziękczynienia, kiedy sklepy detaliczne w USA (a teraz nawet w Kanadzie i Wielkiej Brytanii) oferują ogromne zniżki, aby przyciągnąć kupujących.

Cóż, jest to mała niespodzianka, że niektórzy sprzedawcy marihuany – czy konopni biznesmeni – w Kolorado robią to samo. Ten stan zalegalizował rekreacyjne wykorzystanie marihuany w 2012 roku, a w tamtym roku firmy rozpoczęły sprzedaż produktów konopnych.

Był to pierwszy sezon wakacyjny dla sklepów z asortymentem konopnym, więc ma to sens, że przyjmują one te same zwyczaje detaliczne jak reszta kraju.

Nazywają ten dzień „Zielonym Piątkiem”. Sprzedawcy marihuany znani są ze swojej kreatywności i inwencji twórczej; tak więc, jeżeli zatrzymasz się na chwilę w dzień następujący po Święcie Dziękczynienia w sklepie konopnym, nie będziesz witany przez wyprzedaże „Czarnego Piątku”, ale „Zielonego Piątku”.

A o jakim rodzaju wyprzedaży tutaj mówimy?

Jeden sklep w Denver oferuje limitowaną liczbę uncji (1 uncja ~ 28 gram) marihuany za 50 dolarów każda (~198zł), za którą normalnie trzeba zapłacić 250 dolarów (~988zł).
Wiele sklepów oferuje podobne oferty, w tym ogromne zniżki na zrolowane już jointy.

Niektórzy kierownicy sklepów konopnych w Kolorado wciąż są zaskoczeni, gdy klienci pytają o oferty „Czarnego Piątku”. Ale po rozważeniu możliwości biznesowych, z pewnością nie potrwa to długo, aby zauważyć korzyści płynące z oferowania przecen w dniu, kiedy tak wiele ludzi kręci się po mieście załatwiając różne sprawunki i szukając okazji.

„Ostatnim razem spodziewaliśmy się bardzo spokojnego dnia, ale wszyscy dosłownie rzucili się na okazje, więc następnym razem na pewno nie pozostaniemy w tyle,” mówi kierownik jednego ze sklepów konopnych. „Będziemy na to przygotowani.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Sklepy z marihuaną w Kolorado proponują „Zielony Piątek””


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.