nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Setki nielegalnych sklepów z marihuaną

Policja twierdzi, że w Los Angeles działają setki nielegalnych sklepów z marihuaną.

Los Angeles wydało licencje prawie 100 sprzedawcom detalicznym, ale policja szacuje, że jest ich co najmniej dwa razy więcej.

Tylko od 1 stycznia, policja zamknęła osiem nielegalnych sklepów z marihuaną.

Kapitan Stephen Carmona mówi, że aresztowano przynajmniej 35 osób, w tym cztery zatrzymano w zeszłym tygodniu. Większość nielegalnych sklepów działa na widoku – posiadają witryny sklepowe w ruchliwych dzielnicach.

„Jest to dla nas ciągłe wyzwanie jeśli chodzi o nieautoryzowane sklepy – nielegalne, tajne operacje – które działają pod przykrywką sprzedaży medycznej marihuany w całym mieście” – mówi zastępca naczelny John Sherman.

Do tej pory tylko 99 firm otrzymało licencje na sprzedaż rekreacyjnej marihuany dla dorosłych w Los Angeles. Ale policja szacuje, że w mieście działa od 200 do 300 nielegalnych sklepów z cannabis, powiedział Sherman.

W raporcie z poprzednich miesięcy oszacowano, że w Los Angeles znajdowało się ponad 1700 (!) nielegalnych sklepów z cannabis.

W ubiegłą środę aresztowano cztery osoby, podczas policyjnej wizyty w sklepie z cannabis w Pacomia. Sklep początkowo posiadał zewnętrzną reklamę dotyczącą marihuany. Została ona później usunięta, a na widoku zostawiono informację dla klientów, że do sklepu dostać można się tylnymi drzwiami.

Kiedy policja dokonała nalotu na sklep, w środku znajdował się pracownik ochrony, który nie posiadał żadnej licencji i znaleziono trzy pistolety, które zostały skradzione około dwóch miesięcy temu.

Policja ma zamiar kontynuowanie identyfikacji takich lokalizacji, powiedział Sherman na konferencji prasowej w środę.

„Śledzenie tych sklepów jest bardzo trudne, ponieważ po pierwsze, nie wiemy gdzie one się znajdują – często zmieniają lokalizację nawet kilka razy do roku,” powiedział.

Ze względu na to, że śledztwo często może być długotrwałe, policja priorytetowo traktuje celowanie w sklepy, które powodują przestępstwa na danym obszarze i generują skargi od społeczności.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.