Olej konopny jako alternatywa dla chemii

„Gdy opinia publiczna dowiaduje się o tym, że prawidłowo wykonana medycyna z konopi może leczyć, lub kontrolować praktycznie każdy stan chorobowy, kto stanie po stronie stosowania konopi?”

marihuana-olej-z-marihuany-marihuana-a-olej-z-niej

Rick Simpson poświęcił swoje życia, aby pomóc cierpiącym pacjentom (na wszystkie rodzaje chorób i niepełnosprawności) z wykorzystaniem naturalnego oleju konopnego.

Olej konopny Ricka Simpsona okazuje się skuteczny w leczeniu raka

Rick Simpson jest działaczem na rzecz medycznej marihuany, który zapewnia ludziom informacje o uzdrawiającej mocy leku, którym jest olej konopny od prawie dziesięciu lat. Rick wyleczył się z przerzutowego raka skóry w 2003 roku i od tego czasu poświęcił się szerzeniu prawdy na temat oleju konopnego. Spotkał się z absurdalną ilością opozycji i braku wsparcia ze strony władz kanadyjskich, jak również firm farmaceutycznych, rządowych agencji zdrowia i biura ONZ. Pomimo tego faktu, Rick Simpson z powodzeniem uleczył ponad 5000 pacjentów (bezpłatnie) i uważa, że wszystkie formy chorób oraz stanów chorobowych są uleczalne.

Rick leczył pacjentów z każdym stanem chorobowym nie ograniczając się do raka, ale także AIDS, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, cukrzycę, białaczkę, chorobę Crohna, depresję, osteoporozę, łuszczycę, bezsenność, jaskrę, astmę, oparzenia, migreny, regulował masę ciała, leczył ból przewlekły oraz zmutowane komórki (polipy, brodawki, guzy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.