Wniosek o zalegalizowanie medycznej marihuany w Ohio

medyczna-marihuana-trawa-zielone

Plan zalegalizowania medycznej marihuany poprzez zmianę konstytucji w Ohio wyjaśnił zasadniczą przeszkodę.

Prokurator generalny w Ohio, Mike DeWine zatwierdził podsumowanie głosowania zaproponowane przez MPP. DeWine w tym miesiącu odrzucił pierwsze podejście komisji z powodu różnych was.

Teraz, BB w Ohio ma 10 dni na certyfikowanie poprawek. Kiedy się to stanie, MPP musi uzyskać prawie 306 tysięcy podpisów, licząc do lipca do plasowania się głosowania w listopadzie. Jego zwolennicy maja nadzieję, że się to uda, powołując się na medyczną marihuanę i wysoką frekwencję w wyborach za czasów prezydenckich.

Plan grupy bazującej w Waszyngtonie, dopuściłby 15 dużej skali plantatorów, z 500.000 dolarową opłatą za zgłoszenie, i nieograniczoną liczbę mniejszej skali plantatorów z mniejszą opłatą. Pacjenci z ciężkimi dolegliwościami takimi jak nowotwory oraz AIDS będą mogli aplikować do swych lekarzy o wydanie karty uprawniającej ich do legalnego użytkowania medycznej marihuany.

Niedawno grupa dodała nowe warunki kwalifikujące się do terapii medyczną marihuaną, w tym przewlekłą encefalopatię urazową lub CTE. Grupa deklaruje, że Ohio będzie pierwszym stanem, które zatwierdzi stosowanie medycznej marihuany w leczeniu stanu zwyrodnieniowego najczęściej związanego z długoterminowym graniu w piłkę nożną.

„Ohio jest o jeden krok bliżej do przyjęcia rozsądnego prawa dotyczącego medycznej marihuany, które zapewni poważnie chorym ludziom bezpieczny i legalny dostęp do leku,” napisał MPP w oświadczeniu. „Czekamy na kontakt od sekretarza stany i rozpędzamy nasza petycję tak szybko jak to tylko jest możliwe.”

Marihuana jest legalna w różnych formach w 23 stanach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.