To jest odpowiedni czas dla Missouri, aby podjąć decyzję w sprawie marihuany

medyczna-marihuana-dispensaria-i-apteki

W naszych czasach przemian społecznych, stosowanie marihuany znalazło się w czołówce. Dwadzieścia trzy stany i Dystrykt Kolumbii pozwalają teraz lekarzom na zalecanie stosowania marihuany u swoich pacjentów w przypadku różnych chorób i objawów medycznych. NAM jest organizacją, która przygotowuje projekt zmiany konstytucji, aby umieścić go n kartach głosowania w listopadzie w celu legalizacji marihuany. Jest to czas decyzji dla mieszkańców Missouri.

Jeden z lekarzy, w swojej 35-letniej praktyce onkologii klinicznej spotkał wielu pacjentów, którzy na własną rękę stosowali marihuanę w celu złagodzenia bólu, depresji, utraty apetytu, czy nudności wywołanych chemioterapią.

Większość z nich dosyć niechętnie przyznaje się do stosowania marihuany ze względu na kwestie prawne. Stanowiło to niejako naruszenie zaufania pomiędzy pacjentem a lekarzem. Ale Ci, którzy przyznali się do stosowania jej, odnotowali zdecydowaną ulgę objawów. Oczywiście, jest to niepotwierdzone i nierandomizowane badanie kliniczne. Niemniej jednak, wielu lekarzy głosi podobne wnioski: raporty te nie mogą być ignorowane.

Istnieje również wiele zgłaszanych korzyści niektórych pacjentów z SM, ALS (choroba Lou Gehriga) i PTSD. Ulga w bólu przy stosowaniu marihuany jest znacząca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.