Plany Ograniczenia THC w Kolorado

neonowa-marihuana-joint

Obecnie mieszkańcy Kolorado mogą dostać marihuanę ze skoncentrowaną dawką THC w wysokości 17.1 i wyższe, aż do 62.1% w przypadku ekstraktów detalicznych w ponad 21 sklepach. Inicjatywa chce doprowadzić do oznakowania dotyczącego ryzyka stosowania, ponieważ rosnącym problemem jest użytkowanie jej przez młodzież.

Wniosek dotyczący inicjatywy wyborczej oraz poprawki do ustawy w stanie zamknie rekreacyjne THC na poziomie 15 lub 16%. Inicjatywa przejdzie głosowanie oraz musi zebrać 98.492 podpisów zarejestrowanych wyborców w Kolorado. Zobowiąże to produkty detaliczne z THC do posiadanie etykiet świadczących o sile i zagrożeniu dla zdrowia, takiego jak ryzyko zagrożenia rozwoju mózgu u dzieci, trudności w oddychaniu, wahania nastroju, zaburzenia myślenia, zaburzenia ruchu ciała, depresja, paranoja, lęk, uzależnienie.

Drugą propozycją jest zmiana dotycząca zakazu sprzedawania przez wszystkie sklepy marihuany o wyższej niż 15% zawartości THC oraz etykieta o treści: „Ostrzeżenie: Wpływ na zdrowie marihuany o zawartości THC wyższej niż 10% nie są znane.”

Dyrektor jednej ze szkół w Kolorado mówi, że widział uczniów ukrywających się z użytkowaniem marihuany za pomocą waporyzatorów. A sam powiedział: „Rodzice mówią, że chcą więcej jabłek i kiwi na tackach obiadowych swoich dzieci, zamiast pizzy i burrito, bo martwią się o otyłość. Czy to żart? Powinni bardziej martwić się o zażywanie narkotyków przez swoje dzieci..”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.