nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Rodziny przenoszą się do Kolorado w celu uzyskania medycznej marihuany dla dzieci cierpiących na epilepsję

Rodziny przenoszą się do Kolorado w celu uzyskania medycznej marihuany dla dzieci cierpiących na epilepsję, GrubyLoL.com

U rodziców dzieci z oporną epilepsją, strumień stałych napadów, wizyty w izbie przyjęć i silne leki mogą stać się przykrą codziennością. Beth Collins powiedziała, że jej nastoletnia córka doświadczała aż 300 napadów padaczkowych dziennie. „Były dni, kiedy po prostu leżałam z nią w łóżku i się modliłam,” powiedziała Collins „i obserwowałam ją, bo nie wiedziałam co się wydarzy.”

Jennifer Collins, 14 lat, i jej matka Beth, przeniosły się do Kolorado w grudniu 2013 roku, aby sprawdzić czy medyczna marihuana pomoże w przypadku epilepsji Jennifer. W marcu 2014 roku, Jennifer Collins napisała list do ustawodawców w Virginii, w którym wyjaśniła swoją sytuację.

Teraz, wszystkie napady się zatrzymały. Każdego dnia, Collins daje swojej córce dawkę oleju z medyczną marihuaną w zastrzyku, jak każdy rodzic może podawać płynny lek swojemu dziecku.

Ale Collins nie może zaoferować ekstraktu z konopi w swojej kuchni w Fairfax, gdzie Jennifer dorastała przez 14 lat. Zamiast tego, robi to w małym mieszkaniu w Kolorado. Collins jest jedną z matek, która po wypróbowaniu różnych kombinacji leków i zabiegów u swoich dzieci spakowała się, i przeniosła do Kolorado, aby wypróbować olej z medycznej marihuany w walce z wyniszczającą dzieci chorobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.