nasiona marihuany, konopi

Urugwaj rozpocznie sprzedaż marihuany

Urugwaj rozpocznie sprzedaż marihuany w aptekach latem tego roku, co będzie ostatnim etapem pionierskiego rozporządzenia i normalizacji marihuany. Kraj Ameryki Południowej będzie pierwszym na świecie legalnie sprzedającym konopie nad kontuarem w celach rekreacyjnych. Faktem jest, że ich prezydent został nawet nominowany do nagrody Nobla po tym, jak kraj zalegalizował marihuanę.

Urugwaj głosował za legalizacją marihuany już w 2013 roku. Był to pierwszy kraj na świecie. Od razu pojawiły się doniesienia, że gram marihuany kosztować będzie tylko jeden dolar, a sprzedaż będzie miała miejsce bardzo szybko. Czas pokazał jednak, że rozpoczęcie legalnej sprzedaży w Urugwaju trwało o wiele dłuzej niż się spodziewano, a od jakiegoś czasu gorąco się o tym dyskutuje.

Raport BBC:

„Cannabis będzie rozprowadzane w aptekach od lipca,” powiedział na konferencji prasowej Juan Andres Roballo.
Prawo wymaga, aby kupujący zarejestrował się w krajowym rejestrze, który jak powiedział Roballo, zostanie uruchomiony 2 maja. Cena będzie wynosić 1,30 USD za gram.
Rejestrujący – którzy muszą być obywatelami Urugwaju lub stałymi rezydentami – mogą kupić maksymalnie 40 gramów (1,4 uncji) miesięcznie. Sprzedawana marihuana pochodzić będzie z upraw kontrolowanych przez państwo.
Prawo pozwala również użytkownikom na prowadzenie własnej uprawy w domu lub dołączanie do klubów współpracujących, które prowadzą działalność gospodarczą.
Wielu farmaceutów wątpiło w finansowe korzyści płynące ze sprzedaży produktu kontrolowanego pod względem kosztów.
Niektórzy kupujący z Urugwaju również niechętnie wypowiadają się na temat zgłaszania się do krajowego rejestru, narzekając na naruszanie prywatności i konieczność przestrzegania miesięcznych limitów.
Rząd podpisał już kontrakty z 16 aptekami, ale ma nadzieję podpisać ich więcej.
Pan Roballo powiedzieł, że przed otwarciem rejestru zostanie przeprowadzona kampania publiczna.”

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.