nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Olej z medycznej marihuany został zalegalizowany w Alabamie

Olej z medycznej marihuany został zalegalizowany w Alabamie, GrubyLoL.com

Gubernator Alabamy Robert Bentley, w środę podpisał prawo, które umożliwia stosowanie oleju z medycznej marihuany w stanie.

Ustawa, która będzie dekryminalizacją posiadania kannabidiolu produkowanego w innych stanach wejdzie w życie 1 czerwca.

„Jako lekarz uważam, że jest bardzo ważne, aby zapewnić pacjentom z przewlekłą chorobą wyniszczającą możliwość rozważenia każdej możliwej opcji leczenia,” mówi Bentley w oświadczeniu.
„Zgodnie z ustawą obywatele Alabamy będą mieli dostęp do kannabidiolu, który może pomóc w leczeniu ich dolegliwości. Dzięki badaniu na UAB, widzieliśmy korzyści kannabidiolu, który pomaga w przewlekłych dolegliwościach. Mam nadzieję, że będziemy w stanie zebrać informacje, które określą skuteczność tej substancji w innych przewlekłych chorobach wyniszczających.”

Choć pochodzi z konopi, kannabidiol zawiera zmniejszone ilości THC, substancji psychoaktywnej znajdującej się w marihuanie, która powoduje uczucie haju. Zwolennicy twierdzą, że pomaga złagodzić ostre napady. Nowe prawo pozwala na maksymalnie 3% THC w produkcie.

UAB jest w trakcie badania skuteczności aptecznej jakości oleju CBD, ale przepisy federalne doprowadziły do restrykcyjnych kwalifikacji badania. Wielu potencjalnych kandydatów usłyszało odmowę dostępu, pozostawiając ich oraz ich rodziny w walce o chwilę ulgi w cierpieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.