Porównanie cen medycznej marihuany w USA i Kanadzie

marihuana-na-swiecie-i-u-nas

Dzięki temu, że medyczna marihuana została zalegalizowana w wielu państwach, może ona być szeroko stosowana jako naturalny lek w celu wyleczenia wielu różnych chorób.

Marihuanę można nabyć w autoryzowanych przychodniach, od prywatnych sprzedawców lub teraz już nawet w internecie. W każdym razie, warto wiedzieć, jaki jest to przedział cenowy, jeżeli planujesz zakup marihuany w celach medycznych, aby być świadomym jaki budżet przygotować.

Ceny nie są stałe i różnią się w zależności od stanu czy regionu. Notatka ta jedynie przybliży Ci średnią cenę marihuany.

Tak więc, w niektórych częściach Kanady, cena za gram zaczyna się od 5 dolarów (około 20,30zł) i może dochodzić nawet do 9 – 10 dolarów (około 36,50zł – 40,60zł). W innych regionach może to być tańsze lub droższe, ale wiedza ta daje już jakieś rozeznanie. W USA jest ta sama historia, ale tam ceny nieznacznie wzrastają.

Na przykład może się okazać, że są przychodnie, które sprzedają 1 gram medycznej marihuany zaczynając od 10 dolarów (około 40,60zł), lub więcej. I tutaj znów – zależnie od regionu, w którym kupujesz.

W każdym razie, nie należy jednak być zbyt podekscytowanym stosunkowo niską ceną. Jeśli chodzi o marihuanę, jakość jest równie ważna, a większość ludzi wolałoby raczej zapłacić wyższą cenę za małą ilość, ale dobrej jakości medyczną marihuanę zamiast kupować zanieczyszczony, czy zły produkt w dużych ilościach i niskiej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.