Ustawa o Legalizacji Konopi Została Przedstawiona w Teksasie

marihuana-lecznicza-medyczna-hemp

Nowa ustawa legalizacji konopi w Teksasie ma na celu stworzenie systemu licencjonowania i regulacji dla uprawianej handlowej i przemysłowej konopi.

Ustawodawcy przedstawili nową ustawę, która również opiera się na legalizacji konopi. Reprezentowana przez Joe Fariasa ustawa „pozwoliłaby na legalne rolnictwo, produkcję i sprzedaż konopi przemysłowych w stanie, skutecznie znosząc zakaz federalny”.

Ustawa stworzy system regulacyjny i licencjonowanie upraw komercyjnej konopi. Licencja obowiązywać będzie przez rok – ale może być odwołana, jeżeli jej posiadacz uprawiał będzie marihuanę zamiast konopi.

Ekscytacja jest wysoka, ale ustawa jest świeża; nie została jeszcze skierowana do komisji. Mimo to, perspektywy na pełną skalę ogólnokrajowej rewitalizacji przemysłowej są wysokie.

W ubiegłym roku, uchwalono w USA ustawę rolną, która umożliwia pewne stany, takie jak Kolorado i Kentucky do prowadzenia „programów pilotażowych”, w celu przetestowania rentowności legalizacji konopi na pełną skalę. Haczykiem jest to, że tylko stany, które już zalegalizowały konopie mogą wziąć udział w programie.

Teksas może wkrótce dołączyć do listy. Projekt ustawy „nawiązuje do upoważnienia ustawy rolnej na rzecz badań konopnych na szczeblu państwowym, a idąc o krok dalej zezwala również na rozwój przemysłu upraw”.

„Jest to pierwszy i podstawowy krok naprzód, i prawdopodobnie trzeba będzie przestrzegać dodatkowe przepisy realizacji programy, chyba że – podobnie jak w Kolorado i Vermont – odważni rolnicy zaczną uprawiać konopie przemysłowe bez upoważnienia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.