nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Ustawa o legalizacji konopi została przedstawiona w Teksasie

Ustawa o legalizacji konopi została przedstawiona w Teksasie, GrubyLoL.com

Nowa ustawa legalizacji konopi w Teksasie ma na celu stworzenie systemu licencjonowania i regulacji dla uprawianej handlowej i przemysłowej konopi.

Ustawodawcy przedstawili nową ustawę, która również opiera się na legalizacji konopi. Reprezentowana przez Joe Fariasa ustawa „pozwoliłaby na legalne rolnictwo, produkcję i sprzedaż konopi przemysłowych w stanie, skutecznie znosząc zakaz federalny”.

Ustawa stworzy system regulacyjny i licencjonowanie upraw komercyjnej konopi. Licencja obowiązywać będzie przez rok – ale może być odwołana, jeżeli jej posiadacz uprawiał będzie marihuanę zamiast konopi.

Ekscytacja jest wysoka, ale ustawa jest świeża; nie została jeszcze skierowana do komisji. Mimo to, perspektywy na pełną skalę ogólnokrajowej rewitalizacji przemysłowej są wysokie.

W ubiegłym roku, uchwalono w USA ustawę rolną, która umożliwia pewne stany, takie jak Kolorado i Kentucky do prowadzenia „programów pilotażowych”, w celu przetestowania rentowności legalizacji konopi na pełną skalę.
Haczykiem jest to, że tylko stany, które już zalegalizowały konopie mogą wziąć udział w programie.

Teksas może wkrótce dołączyć do listy. Projekt ustawy „nawiązuje do upoważnienia ustawy rolnej na rzecz badań konopnych na szczeblu państwowym, a idąc o krok dalej zezwala również na rozwój przemysłu upraw”.

„Jest to pierwszy i podstawowy krok naprzód, i prawdopodobnie trzeba będzie przestrzegać dodatkowe przepisy realizacji programy, chyba że – podobnie jak w Kolorado i Vermont – odważni rolnicy zaczną uprawiać konopie przemysłowe bez upoważnienia”/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.