nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Media koncentrują się na wartościach odżywczych nasion konopi

Media koncentrują się na wartościach odżywczych nasion konopi, GrubyLoL.com

„Zbyt długo niesłusznie oceniane”, nasiona konopi (a konkretnie, wartość odżywcza nasion konopi) zaczynają zdobywać bliższy i bardziej przyjazny stosunek od mediów.

Jako, że opinia publiczna zdecydowanie przechyla się na szalę marihuany, trwające rozmowy w sprawie jej legalizacji zdobywają coraz więcej nagłówków w mediach.

Nasiona konopi są nie tylko powszechnie dostępne w supermarketach, sklepach spożywczych oraz centrach żywieniowych, są one coraz bardziej rekomendowane i promowane jako super żywność. Nie jest to nic szczególnie nowego, ale co jest uderzające, jest wielka potrzeba na zapewnienie konsumentów, że spożywanie nasion konopi nie powoduje „haju”.

„Substancja powodująca zmiany w mózgu to tetrahydrokanabinol lub THC. Jadalne nasiona konopi zawierają jedynie maleńką ilość THC, więc jedzenie ich nie spowoduje, że nie przejdziesz testu narkotykowego w miejscu pracy.” W skrócie – nie ma szansy na „haj”. Nawet niewielkiej.

Zamiast tego otrzymasz mocną porcję białka roślinnego i zdrowe dla serca kwasy tłuszczowe (omega). Nasiona konopi cechują się niską zawartością węglowodanów i są całkowicie bezglutenowe. Są one bogate w witaminę E i minerały, takie jak żelazo, fosfor, tiaminę, cynk, magnez, mangan. Pomimo tego, że nasiona konopi są nasionami, osoby, które uczulone są na orzechy wciąż mogą je spożywać, ponieważ są one całkowicie hipoalergiczne.

Brendan Brazier zaleca spożywanie nasion konopi jako sposób na przywrócenie wysokiego stanu poziomu energii.

Kompletne białko, dużo błonnika i omega-3 czynią konopie obowiązkowym dodatkiem do każdej diety.

Podczas doceniania wartości odżywczych, takich jak kwasy tłuszczowe, błonnik i białko często zapominamy o kaloryczności nasion konopi. Na 65 kalorii, nasiona konopi dostarczają „więcej kalorii niż myślisz”. Dodaj tylko jedną łyżkę nasion do swojego posiłku lub przekąski, a zobaczysz efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.