Jaka jest najlepsza praca dla palacza marihuany?

Spójrzmy prawdzie w oczy, rekreacyjni palacze marihuany nie lubią pracować, ale robią to, bo muszą płacić rachunki, prawda?

Istnieją bardzo oczywiste i przyjazne palaczom miejsca pracy, które z chęcią byśmy zajęli. Zadania te są bezpośrednio związane z branżą i obejmują między innymi takie zawody jak: hodowca, dystrybutor, właściciel sklepu, właściciel poradni, dostawca sklepowej marihuany, tester marihuany itp. Prace te są najbardziej przyjazne palaczom (z oczywistych powodów), ale są one trudne do zdobycia dla większości społeczeństwa.
Jednak oprócz tych zawodów, istnieją inne, które są z pozoru zwyczajne, ale bardzo przyjazne rekreacyjnym palaczom marihuany.

1. Ośrodek narciarski.
Prawie wszyscy moi przyjaciele, którzy palą marihuanę uwielbiają jeździć na nartach lub snowboardzie, a jednocześnie być upalonymi. Moi przyjaciele namiętnie zapewniają mnie, że haj na szczycie góry to jedno z najlepszych uczuć na świecie.

2. Wypożyczalnia filmów.
Miejsca te stają się coraz mniej popularne. Wydaje mi się, że za każdym razem kiedy mijam wypożyczalnię filmów to jest ona krótko przed rezygnacją z działalności gospodarczej lub już właściwie zbankrutowała. Jest to jednak droga mediów – po co płacić za coś skoro można mieć to za darmo z internetu? Był czas, kiedy praca w wypożyczalni filmów to był istny zabójca dla palaczy, ale niestety albo i stety – ten czas przeminął.

4. Masażysta.
Nie spotkałem zbyt wielu masażystów, którzy powstrzymywaliby się od marihuany. Kiedy dookoła ciebie panuje harmonijna i przyjemna atmosfera w ramach twojej pracy, konsumpcja marihuany wpasowuje się w to bardzo dobrze.

5. Przemysł spożywczy (restauracje oraz restauracje typu fast food).
Możesz iść do pracy upalony, następnie zaliczyć swoją zmianę w tym stanie, a na koniec najeść się tłustego jedzenia. Brzmi dobrze, co?

6. Dostawca pizzy.
Najlepiej jeżeli wybierzesz firmę, która nie jest dużą korporacją, w której cały dzień jest młyn. Ta praca to klasyk pośród tej listy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.