nasiona marihuany, konopi

Jaka jest najlepsza praca dla palacza marihuany?

Spójrzmy prawdzie w oczy, rekreacyjni palacze marihuany nie lubią pracować, ale robią to, bo muszą płacić rachunki, prawda?

Istnieją bardzo oczywiste i przyjazne palaczom miejsca pracy, które z chęcią byśmy zajęli. Zadania te są bezpośrednio związane z branżą i obejmują między innymi takie zawody jak: hodowca, dystrybutor, właściciel sklepu, właściciel poradni, dostawca sklepowej marihuany, tester marihuany itp. Prace te są najbardziej przyjazne palaczom (z oczywistych powodów), ale są one trudne do zdobycia dla większości społeczeństwa.
Jednak oprócz tych zawodów, istnieją inne, które są z pozoru zwyczajne, ale bardzo przyjazne rekreacyjnym palaczom marihuany.

1. Ośrodek narciarski.
Prawie wszyscy moi przyjaciele, którzy palą marihuanę uwielbiają jeździć na nartach lub snowboardzie, a jednocześnie być upalonymi. Moi przyjaciele namiętnie zapewniają mnie, że haj na szczycie góry to jedno z najlepszych uczuć na świecie.

2. Wypożyczalnia filmów.
Miejsca te stają się coraz mniej popularne. Wydaje mi się, że za każdym razem kiedy mijam wypożyczalnię filmów to jest ona krótko przed rezygnacją z działalności gospodarczej lub już właściwie zbankrutowała. Jest to jednak droga mediów – po co płacić za coś skoro można mieć to za darmo z internetu? Był czas, kiedy praca w wypożyczalni filmów to był istny zabójca dla palaczy, ale niestety albo i stety – ten czas przeminął.

4. Masażysta.
Nie spotkałem zbyt wielu masażystów, którzy powstrzymywaliby się od marihuany. Kiedy dookoła ciebie panuje harmonijna i przyjemna atmosfera w ramach twojej pracy, konsumpcja marihuany wpasowuje się w to bardzo dobrze.

5. Przemysł spożywczy (restauracje oraz restauracje typu fast food).
Możesz iść do pracy upalony, następnie zaliczyć swoją zmianę w tym stanie, a na koniec najeść się tłustego jedzenia. Brzmi dobrze, co?

6. Dostawca pizzy.
Najlepiej jeżeli wybierzesz firmę, która nie jest dużą korporacją, w której cały dzień jest młyn. Ta praca to klasyk pośród tej listy!

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Jaka jest najlepsza praca dla palacza marihuany?”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.