nasiona marihuany, nasiona konopi

Legalna uprawa w niektórych stanach w USA

konopia-jako-material-przyszlosci-konopia-cudowna-roslina

Konopia nadal jest wiodącym tematem dyskusji na płaszczyźnie politycznej, kolejne stany i prowincje rozważają legalizację rośliny.

Nowa ustawa gospodarcza sprawia, że uprawianie konopi, w stanach gdzie prawnie jest ona legalna, jest możliwe dla uniwersytetów i kolegiów w celu wykonywania badań. Choć wydaje się, że to tylko mały krok we właściwym kierunku, jest to jednak krok, który ilustruje zmianę postrzegania w kierunku zarówno konopi jak i marihuany, której droga przetacza się przez cały świat. Im więcej ludzi wykształconych na temat rośliny i jej mocy, tym większe szanse na dalszą i bardziej powszechną legalizację.

Obecnie Kalifornia, Oregon, Montana, Kolorado, Dakota Północna, Kentucky, Zachodnia Virginia, Vermont oraz Maine mogą rozpocząć uprawianie konopi w najbliższych tygodniach. Kolejnych 11 stanów posiada wnioski w oczekiwaniu. Wydaje się tylko kwestią czasu zanim ogólnokrajową legalizację będzie można zobaczyć w Stanach Zjednoczonych, podobnie jak to jest już widoczne w innych krajach na całym świecie.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.