nasiona marihuany, nasiona konopi

Liczby pokazują dokładnie, dlaczego inne kraje powinny podążać za Kolorado i Waszyngtonem

medyczna-marihuana-legalna-polska

Podczas, gdy inne kraje debatują nad legalizacją marihuany, Kolorado i Waszyngton przygotowują swoje portfele na ponad 800 milionów dolarów przychodu w przyszłym roku, zgodnie z nowymi prognozami rządu.

Waszyngton spodziewa się 637 milionów dolarów przychodów ogółem do roku 2019, natomiast Kolorado oczekuje przychodu w wysokości 174.5 mln dolarów w 2017 roku. Oczekiwania są tak naprawdę nieco wyższe niż przewidywano kilka miesięcy temu dzięki wyższej sprzedaży niż przewidywali analitycy.

Te dwa stany, które zalegalizowały rekreacyjną marihuanę, weszły w pełny rok sprzedaży. Podczas, gdy przychody związane z marihuaną są trudne do przewidzenia, nowe dane uważane są za nieco bardziej bezpieczne, ponieważ oparte są na twardych danych: rzeczywistych dochodach z pierwszych miesięcy legalizacji.

W Kolorado odnotowało 5 milionów dolarów przychody w swoich pierwszych trzech miesiącach sprzedaży, podczas gdy w Waszyngtonie przychód ze sprzedaży wyniósł 1 milion dolarów pierwszego dnia.

W sondażu przeprowadzonym na początku tego roku, trzy czwarte respondentów stwierdziło, że marihuana będzie legalna w całym kraju.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.