Liczby Pokazują Dokładnie, Dlaczego Inne Kraje Powinny Podążać za Kolorado i Waszyngtonem

Podczas, gdy inne kraje debatują nad legalizacją marihuany, Kolorado i Waszyngton przygotowują swoje portfele na ponad 800 milionów dolarów przychodu w przyszłym roku, zgodnie z nowymi prognozami rządu.

medyczna-marihuana-legalna-polska

Waszyngton spodziewa się 637 milionów dolarów przychodów ogółem do roku 2019, natomiast Kolorado oczekuje przychodu w wysokości 174.5 mln dolarów w 2017 roku. Oczekiwania są tak naprawdę nieco wyższe niż przewidywano kilka miesięcy temu dzięki wyższej sprzedaży niż przewidywali analitycy.

Te dwa stany, które zalegalizowały rekreacyjną marihuanę, weszły w pełny rok sprzedaży. Podczas, gdy przychody związane z marihuaną są trudne do przewidzenia, nowe dane uważane są za nieco bardziej bezpieczne, ponieważ oparte są na twardych danych: rzeczywistych dochodach z pierwszych miesięcy legalizacji.

W Kolorado odnotowało 5 milionów dolarów przychody w swoich pierwszych trzech miesiącach sprzedaży, podczas gdy w Waszyngtonie przychód ze sprzedaży wyniósł 1 milion dolarów pierwszego dnia.

W sondażu przeprowadzonym na początku tego roku, trzy czwarte respondentów stwierdziło, że marihuana będzie legalna w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.