Wapowanie marihuany

• Wygoda

Zaletą palenia jest prostota. Dla wielu osób rolowanie jointa jest o wiele prostsze niż używanie waporyzatora.

Niektóre waporyzatory mogą być bardziej skomplikowane w użyciu, szczególnie dla początkujących, ale nie jest to coś, czego nawet osoba starsza nie jest w stanie się nauczyć.

• Cena

Najważniejszą rzeczą, która powstrzymuje użytkowników przed wapowaniem są koszty początkowe. Najlepsze przenośne urządzenia kosztują nawet 300 dolarów, ale są one w stanie wydobyć to co najlepsze z marihuany.
Pomyśl nad zakupem waporyzatora jako nad długoterminową inwestycją.

• Czyszczenie

Dużym minusem jest proces czyszczenia. Paląc jointa, możesz go po prostu wyrzucić, gdy zaczyna smakować bardziej jak papier niż jak marihuana. Jednak waporyzator musi być regularnie czyszczony, w celu optymalnego działania.

• Baterie

Przenośne waporyzatory muszą być ładowane. Jeśli zapomnisz go naładować i nie będziesz miał przy sobie ani ładowarki ani kontaktu, utkniesz bez niczego. W takich sytuacjach o wiele lepiej sprawdzają się papierki i zapalniczki.

Korzyści z wapowania marihuany są w większości związane ze zdrowiem i dyskrecją. Istnieje wiele przeciwwskazań do wapowania, które powstrzymują wiele osób przed pełnym przyjęciem tej metody. Ze względu na to, że technologia wapowania staje się coraz bardziej dostępna, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści jakie ona niesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.