nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Zastosowanie rekreacyjnej marihuany może być objawem czegoś innego

Zastosowanie rekreacyjnej marihuany może być objawem czegoś innego, GrubyLoL.com

Rekreacyjne zażywanie narkotyków jest nadal przedmiotem dyskusji wśród pracowników służby zdrowia jak i decydentów. Do dziś wielu z nich nie może się zgodzić, czy zażywanie narkotyków powinno być traktowane jako przestępstwo czy problem zdrowotny.

Ale jeśli chodzi o indywidualne zastosowanie narkotyków – czy jest to legalne czy nielegalne – ważne jest, aby zdawać sobie sprawę ze zjawiska, które nazywamy samoleczeniem. Samoleczenie dzieje się, gdy ktoś używa narkotyku lub leku w celach terapeutycznych bez nadzoru lekarza lub innego pracownika medycznego.

Ludzie, którzy się sami-leczą często nie są świadomi, że zastosowanie przez nich danej substancji wiąże się z ich bazowym stanem zdrowia. W przypadku marihuany, może to być dowolny stan spośród długiej listy chorób, w tym mniej lub bardziej oczywistych warunków, takich jak bezsenność lub depresja. Osoby te mogą postrzegać stosowanie przez nich narkotyków jako bardziej rekreacyjne niż medyczne.

Ponieważ marihuana pozostaje zakazana w wielu krajach na całym świecie, jest ona często wykorzystywana bez zgody lub wiedzy lekarza. Zwiększa to tylko szansę na to, że ktoś może podlegać zjawisku samoleczenia z marihuaną.

Ogólnie rzecz biorąc, bez szerszej akceptacji marihuany, oddzielenie zastosowania medycznego od rekreacyjnego pozostanie prawdopodobnie trudnym zadaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.